2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²

Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

253,000 € 3776 €/m²

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 5089 €/m²

Mesačná ul. - administratívna budova/ubytovacie zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislava-Ružinov - Ostredky | 257 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu na Mesačnej ul. v Bratislave, situ

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

470,000 € 1829 €/m²

Práve dokončený 3-izbový byt z Projektu B - BJ7 na JAŠÍKOVEJ ULICI - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 63 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4841 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom príjemný 3 izbový byt v lokalite 500 bytov na Svätoplukovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 70 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

725 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

OBCHODNÝ PRIESTOR V NAJVÄČŠOM NÁKUPNOM CENTRE PRE BÝVANIE - STYLA BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Studená | 307 m²

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 19.04.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

4,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDZÁHRADKA - 1 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 89 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

181,900 € 2044 €/m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY - úplne nový 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,500 € 4346 €/m²

PREDZÁHRADKA - úplne nový 2 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 92 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,400 € 2559 €/m²

Skvelý pozemok so stavebným povolením v Ružinove - Nové záhrady II

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 557 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj skvelý pozemok vo vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 393 €/m²

OMNIA kancelárie – rôzne veľkosti priestorov + jednoduché parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 590 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom samostatný kancelársky celok o výmere 59

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Studená | 33 m²

Publikované: 05.08.2022 Aktualizované: 05.08.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

545 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponuka kancelárskych priestorov na Tomášikovej ulici, OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 31 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v projekte OMNIA s

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

379 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM SKLADOV A VOĽNÝCH PLÔCH V INDUSTRIÁLNOM PARKU NA PRIEVOZSKEJ ULICI

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 1,100 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom skladové priestory v industriálnom parku

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 14.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj skladu / pivničných kobiek – projekt OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Tomášikova | 4 m²

Ponúkame na predaj skladové priestory ( od 3,8m2) v obľúbenom projekte OMNIA. Priestory sa nac

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

5,000 € 1250 €/m²

Predaj garážového státia – projekt OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 12 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v modernom rezidenčnom projekte OMNIA. Garážové státie sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1667 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 976 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v admi

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM – KANCELÁRIE od 50m² V KLINIKE, PROJEKT OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Tomášikova | 50 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom časť modernej kliniky v prestížnom proje

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRÉMIOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM – 137 M2 V PROJEKTE OMNIPOLIS

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 137 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom reprezentatívny priestor v lukratívnom p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ORTUS – Dizajnový 4-izbový byt s terasou a možnosťou dvoch samostatných pracovní v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 81.02 m²

Adresa: Bajkalská 49, Bratislava – Ružinov Nájom: 1.350 Eur nájom vrátane garážového státia +

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Svetlý, zariadený byt s veľkou loggiou pri Parku Andreja Hlinku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Narcisová | 33.8 m²

Praktický, zrekonštruovaný a zariadený byt s veľkou loggiou. - táto nehnuteľnosť je zrekonštru

Publikované: 08.06.2024 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový byt v TOP lokalite Ondavská ulica BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ondavská | 80 m²

REZERVOVANÝ štýlový 4-izbový byt so samostatnými spálňami . Nachádza sa v TOP lokalite, Onda

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Rodinné domy na predaj (23091)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie