Plne zariadený 2,5 izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v Ružinove -Trávniky vedľa OC Retra ma Šalviovej ulici. Roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Útulný a zariadený 1 izbový byt s loggiou v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ruži

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Príjemný svetlý a zariadený 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný svetlý 3 izbový na ulici Ružová dolina v Bratislave v mestskej ča

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prakticky riešený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom a parkovacím miestom v súkromnej garáži

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame na prenájom prakticky riešený 2 izbový byt na Jégého ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt vo vynikajúcej a tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt na Ondrejovovej ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt s balkónom v príjemnej lokalite pri parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ružinov na Ostr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2,5 izbový byt v projekte NUPPU s balkónom, s vonkajším a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (apartmán) v projekte NUPPU s balkónom a garážovým státím na

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory 2 s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2 izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave v mestske

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný 2 izbový byt v novostavbe Ružinovská 1 v Bratislave vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5610 €/m²

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

193,900 € 3957 €/m²

Novinka
Novinka

KeyPoint | MIEROVÁ - Podnikanie bez PAAS a DPH: všestranný priestor s bezplatným parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²

Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Miletičova | 78.3 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove. P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BE.LIVE COMPANY- PRENÁJOM- 1000m2- KOMERČNÝ PRIESTOR- RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Komárňanská | 220 m²

Hľadáte priestor s potenciálom, ktorý vám dá slobodu rozhodnúť sa, ako ho využijete? Tento kome

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Košická | 48.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Krásny novozrekonštruovaný 3- izb. byt s balkónom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 64 m²

Realitná kancelária ARCUS REAL Vám ponúka na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3- izb. byt v z

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4373 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 44.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 4825 €/m²

NIVY - 2 izb. byt na Sklenárovej s loggiou a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt na Sklenárovej ulici v Ružinove, NIVY. Byt sa nachádza na 6/6.p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhradná chatka 1,5-izbová, ktorá plnohodnotne nahradí trvalé bývanie s pozemkom a malou záhradkou na hranici m. č. Ružinova ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Pod gaštanmi | 159 m²

NA KÚPU JE POTREBNÁ LEN HOTOVOSŤ, resp. zabezpečenie HÚ inou nehnuteľnostou. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

119,000 € 748 €/m²

BOSEN | Obchodný priestor s výkladom na Tomášikovej ulici v Ružinove, 175 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomašikova | 175 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom vo vyhľadávanej mest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Novinka
Novinka

2-garsónka typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové ovládanie v Bratislave na hranici m.č. Ružinov a Vrakuňa ul. Pod gaštanmi.

Reality Bratislava-Ružinov

Dvojgarsónka | Pod gaštanmi | 36 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 3608 €/m²

Apartim sro predá nebytový obchodný priestor v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hrachová | 68.29 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

Apartim sro predá útulnú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hrachová | 68.29 m²

Apartim sro predá modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze. Má celko

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23091)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie