Rodinný dom | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | Halenárska | 195 m²
Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí
549,000 € 2815 €/m²
Rodinný dom | Veselá | 90 m²
Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva
225,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Dúhová | 115 m²
Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,
429,900 € 3738 €/m²
Rodinný dom | - | 235 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos
350,000 € 1489 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na prenájom moderný 4 izbový rodinný dom v Trnave vo vyhľadávanej lokalite Kamenná ces
1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²
REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi
291,000 € 2501 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod
409,900 € 3100 €/m²
Rodinný dom | Kopánková | 287 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú, architektonicky premyslenú nov
665,000 € 2317 €/m²
Rodinný dom | Kamenný Mlyn | 110 m²
Realitná kancelária J&M RealiTTy ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lok
350,000 € 3182 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Moderné drevodomy pre ľudí, ktorí chcú bývať inak. Domy na mieru, podľa vlastnej predstavy a št
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Richarda Vandru | 134 m²
Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 4 izbový RODINNÝ DOM V TRNAVE vo vyhľadávanej lokali
1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 120 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú
279,900 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Jeruzalemská | 180 m²
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s originálnou architektúrou interiéru, ktorý vás prekv
590,000 € 3278 €/m²
Rodinný dom | Mostová | 135 m²
NOVÁ, ZNÍŽENÁ CENA! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj tút
289,000 € 2141 €/m²
Rodinný dom | 86.48 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj dva moderné a prakticky riešené 4-izbové bung
219,900 € 2543 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²
1,750,000 € 4167 €/m²
Rodinný dom | 128 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre
250,008 € 1953 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál
177,000 € 1844 €/m²
Rodinný dom | 82 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite Dvorníky Pod
159,000 € 1939 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 89.56 m²
4-IZBOVÝ DVOJDOM S VLASTNÝM POZEMKOM A TEPELNÝM ČERPADLOM – NIŽNÁ Exklúzivne v zastúpení klien
185,000 € 2066 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 117.14 m²
DOČASNE ZNÍŽENÁ CENA 365000€ do 15.5.2026!!! MAJITELIA MAJÚ UŽ REZERVOVANÉ NOVÉ BÝVANIE !!!
365,000 € 3116 €/m²
Rodinný dom | Oskára Čepana | 161.8 m²
Ponúkame Vám na predaj krásnu 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v Trnave na ul. OSKARA ČEPANA v lokalite
535,000 € 3307 €/m²
Rodinný dom | Karola Ježíka | 150 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom, ktor
539,990 € 3600 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.