NA PREDAJ krásna 4-izb. NOVOSTAVBA RD v Trnave na Bežeckej ul. v Kamennom Mlyne, pozemok 534m2, kompletne zariadený, bazén

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 98 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ krásnu 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v Trnave na Bežeckej ul., zastavaná plocha

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

519,000 € 14 €/m²

PREDAJ | Veľkorysý rodinný dom v Trnave s 3 bytovými jednotkami – bývanie aj investícia

Reality Trnava

Rodinný dom | 321 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný priestranný dvojpodlažný r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

549,000 € 1710 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4 - izbová novostavba - bungalov s garážou na pozemku 422 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Túžite po bývaní v rodinnom dome, ale nechcete sa vzdať pohodlia bývania v meste so všetkými j

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

449,000 € 4074 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2i RD v Smoleniciach – inteligentné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Trnava

Rodinný dom | 50 m²

Novostavba | Smart technológie | pokojná lokalita pod Malými Karpatmi _________________________

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

145,000 € 2900 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Trnave na Peknom Poli

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 768 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 625 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu vo vyhľadávanej tichej lokalite

Reality Trnava

Rodinný dom | Kamenný mlyn | 130 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom čerstvú novostavbu rodinného domu v jednej s

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 125 m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

555,000 € 4440 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Autorská moderná 4 izbová novostavba od Karola Kállaya s garážou a bazénom v Trnave, Modranka LUX

Reality Trnava

Rodinný dom | Hraničná | 273 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú modernú novostavbu so štyrmi priestrannými izbami, s bazénom a roz

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

775,000 € 2839 €/m²

Zariadený rodinný dom na priestrannom pozemku, Pekné Pole

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 75 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája výhody novostavby, nízkych nákladov a veľkého pozemku? Ten

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trnava

439,000 € 5853 €/m²

Novostavba moderného 4-izb. rodinného domu na predaj

Reality Trnava

Rodinný dom | 80 m²

Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 2. etapy - 5-izbový RD s možnosťou dvojgaráže - 10 min od Trnavy - Cífer (Pác)

Reality Trnava

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu (HOLODOM) dvojpodlažný 5-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM, dvomi kú

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Trnava

249,990 € 1984 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj nová 5-izbová rodinná vila pri Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Bratislavská ulica | 222 m²

Na predaj komfortná novostavba RD Cífer - Alejová ul. Samostatne stojaci rodinný dom je situov

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Domy na predaj Trnava

329,990 € 1486 €/m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality 5 izb. novostavba s bazénom na Limbovej ulici v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Limbová | 125.4 m²

Hľadáte priestranný, útulný a technologicky prepracovaný dom? Radi posedíte s rodinou a s priat

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Trnava

519,000 € 4378 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne iba v APEX reality 3iz. novostavba RD na ul. Evy Kostolányiovej, pozemok 447

Reality Trnava

Rodinný dom | Evy Kostolányiovej | 95 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu skola

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trnava

339,900 € 3182 €/m²

PORUBSKY | 4-izbový Bungalov s terasou, na ktorej sa bude diať život

Reality Trnava

Rodinný dom | Záhradná ulica | 128.4 m²

Maličkosti robia život krajším. Slnečné rána. Deti hrajúce sa na ulici. Večerné posedenia s blí

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trnava

459,900 € 3582 €/m²

MODRANKA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI

Reality Trnava

Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj modernú novostavbu 4 – izbového rodinnéh

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

428,000 € 3138 €/m²

Veľký moderný 7 izbový rodinný dom s dvojgarážou, krytou terasou a bazénom, Šintava

Reality Trnava

Rodinný dom | 318 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Trnava. Plocha: úžitková 318m2, zastava

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

ibvboleraz.sk - TYP F - novostavby rodinných domov v obci Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 158 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

379,000 € 2399 €/m²

PREMIUM NEWLY BUILT FAMILY HOUSE WITH SWIMMING POOL, GALANTA

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 123 m²

TRNAVA REALITY – Offers for rent a stunning brand new spacious 4-room family house (123 m²) in

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

ibvboleraz.sk - TYP E - 5-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU v obci Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 185 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz 5-IZBOVÝ

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

429,000 € 2319 €/m²

TRNAVA REALITY - moderný prízemný 4 – izbový rodinný dom vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Trnava

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²

TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

245,000 € 2290 €/m²

MODRANKA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI

Reality Trnava

Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

550,000 € 4032 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie