Rodinný dom | Hlavná | 80 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj dômyselnú novostavbu priestranného rodinného domu s dvoma 3izb by
184,000 € 2300 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 124 m²
Ponúkame na prenájom modernú novostavbu energeticky úsporného, krásne presvetleného, zariadenéh
1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sigetská | 548 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 8izb RD, čiastočne podpivničený s obytným podkrovím s úžitkovou p
550,000 € 1004 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 124 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu energeticky úsporného, krásne presvetleného, zariadeného,
249,000 € 2008 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Ponúkame na predaj novostavbu - krásne presvetlený, čiastočne zariadený štvorizbový rodinný dom
225,000 € 2184 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný 5izb vidiecky RD 191m2 na oplotenom poze
260,000 € 1711 €/m²
Rodinný dom | Šuňavská | 175 m²
Ponúkame na predaj kvalitný, priestranný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v ti
460,000 € 2629 €/m²
Rodinný dom | 91 m²
Exkluzívny predaj novostavba - moderný a zariadený 4 izbový dom - súčasťou dvojdomu) –so záh
299,000 € 3286 €/m²
Rodinný dom | 120.32 m²
Ponúkame na predaj moderný 5-izbový bungalov v obľúbenej lokalite Zálesie, v časti v tesnej blí
460,000 € 3823 €/m²
Rodinný dom | Ul. Svätého Štefana | 89 m²
Predstavujeme vám nový projekt rezidenčného bývania Corvinus Residence, ktorý prináša ideálne s
175,000 € 1966 €/m²
Rodinný dom | Podzáhradná | 275.15 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj veľký rodinný dom s garážou a s veľkou prestrešenou terasou
1 € 1563 €/m²
Rodinný dom | Tri vody V | 120 m²
Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci, jednopodlažný 4-izbový rodinný dom situovaný v
465,000 € 3875 €/m²
Rodinný dom | 285.5 m²
Ponúkame na predaj novostavbu – v lukratívnej lokalite Čunovo –inteligentný SMART HOME - 5
Cena dohodou
Rodinný dom | 96 m²
Ponúkame na predaj novostavbu - rodinný dom v pokojnej časti obce Hviezdoslavov – Podháj. Táto
325,000 € 3385 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkou záhradou, bazénom a altánkom na pozemku s výmerou až 9
495,000 € 3808 €/m²
Rodinný dom | Drieňová | 166 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej rezidenčnej časti obce
395,000 € 2380 €/m²
Rodinný dom | Školská | 135 m²
Súkromný rezidenčný projekt pri Malom Dunaji V jednej z najpokojnejších a zároveň najžiadanejší
359,000 € 2659 €/m²
Rodinný dom | Školská | 135 m²
329,000 € 2437 €/m²
Rodinný dom | Škoricová | 120 m²
465,000 € 3875 €/m²
Rodinný dom | Slnečná ulica | 108 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-podlažný rodinný dom na peknom pozemku, s vybudovaným altánkom a z
280,000 € 2593 €/m²
Rodinný dom | 185 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 560m2, v obci Tomášov . Zastavaná plocha j
260,000 € 1405 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
Predstavujeme vám výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája modernú architektúru, nadštandardné mater
460,000 € 3898 €/m²
Rodinný dom | Hlavná ulica | 300 m²
Dom, ktorý vás osloví svojou energiou, priestorom a možnosťami – pre život, prácu aj relax. No
130,000 € 433 €/m²
Rodinný dom | Dolná mlynská | 180 m²
Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj veľký poschodový rodinný dom situovaný v príjemnej a
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.