3 izbový rodinný bungalow, 2 parkovacie miesta, pozemok 380 m2

Reality Láb

Rodinný dom | 76 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného bungalowu (v dvojdome) v novovybudovanej lokalite v obc

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Láb

227,000 € 2987 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj - Rodinný dom v Rači na Zvončekovej ulici

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Zvončeková | 104 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodnom sta

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ rozľahlý rodinný dom s veľkým pozemkom pri hlavnom ťahu – Plešivec, okres Rožňava

Reality Plešivec

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v stave holodomu v obci Plešivec, priamo pri hlavne

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Plešivec

208,990 € 836 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach

Reality Radzovce

Rodinný dom | 72 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestr

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Radzovce

62,000 € 861 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Polom.

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 92 m²

Ponúkame na predaj starý kamenný rodinný dom pripravený na rekonštrukciu v obci Polom. CENA: 1

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hnúšťa

14,900 € 162 €/m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca

Reality Panické Dravce

Rodinný dom | 110 m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 🏡 Rodinný dom s veľkorysým pozemkom len 5 minút od Lučenca Hľadáte pokoj vidieka

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Panické Dravce

46,000 € 418 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj, rodinný dom, Banská Štiavnica, ul. Výskumnícka

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Výskumnícka | 226 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - zastavaná plocha domu: 226 m2 - veľkosť záhrady: 359 m2 - počet izieb: 4 + 1

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

189,000 € 836 €/m²

Na predaj dva rodinné domy za cenu jedného v obci Jacovce na pozemku o výmere 921 m²

Reality Jacovce

Rodinný dom | 110 m²

Premium Living Vám ponúka na predaj dva samostatné rodinné domy na jednom pozemku – ideálne rie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jacovce

247,000 € 2245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZOR ZNÍŽENÁ CENA!!! Bátovce, dom o veľkosti bytu s veľkým pozemkom

Reality Bátovce

Rodinný dom | 165 m²

Exkluzívne: Ponúkam kompletne zrekonštruovaný 1izbový dom v obci Bátovce s veľkým pozemkom Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bátovce

59,900 € 363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave - Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej horskej obci Mojtín

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mojtín

65,000 € 433 €/m²

Rodinný dom v prírodnom prostredí na okraji obce Príbelce, okres Veľký Krtíš

Reality Príbelce

Rodinný dom | 92 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom v tichej ulici na okraji obcie Príbelce, okres Veľký Krtíš. Tent

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Príbelce

54,900 € 597 €/m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Lesenice

Reality Lesenice

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Lesenice. Dvojp

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lesenice

59,900 € 631 €/m²

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

618,000 € 4634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu s veľkým slnečným pozemkom - BA Ružinov, časť Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň Záhon | 128 m²

Ponúkame k predaju rodinný dom na adrese Mokráň Záhon v obci Bratislava-Ružinov, ktorý je ideál

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 2968 €/m²

Mám klienta prę váš rodinný dom - Bratislava Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę váš rodinný dom v Bratislave, časť Staré Mesto - Horsk

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Nadštandardný, kompletne zrekonštruovaný RD vo Veľkých Ludinciach

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou cca 130 m², postaven

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

185,000 € 1542 €/m²

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

429,900 € 7165 €/m²

Rodinný dom/ Chalupa Súdovce

Reality Súdovce

Rodinný dom | 81 m²

Dom v Súdovciach na obrovskom pozemku 1272 metrov štvorcových Realitná kancelária HQ Business

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Súdovce

49,999 € 617 €/m²

NA PREDAJ: Novostavba rodinného domu – Hokovce

Reality Hokovce

Rodinný dom | 146 m²

Realitná kancelária HQ Business exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hokovce

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta na kúpu 5 izbový dom, novostavbu do 10 rokov

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | 120 m²

Ak vlastníte rodinný dom v Slovenskom Grobe, mám pre vás konkrétneho kupujúceho. • novostavba

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Slovenský Grob

Info v RK

Starší rodinný dom s krásnym veľkým a slnečným pozemkom - Veľké Ripňany, okres Topoľčany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | 50 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave (nutná rekonštrukcia) situova

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

54,999 € 1100 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej lokalite Malý Cetín, len 10 km od Nitry

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | 133 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre svoju rodinu v pokojnej obci, len kúsok od krajského mesta Nitra? T

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malý Cetín

255,000 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNALECKÝ POSUDOK = 114.000€ - RODINNÝ DOM V HORNOM TURČEKU S ROVINATÝM POZEMKOM

Reality Turček

Rodinný dom | 200 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Turček, v časti Horný

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turček

95,000 € 475 €/m²

Rodinný dom na pešej zóne v Kremnici

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná | 200 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom na pešej zóne v Kremnici: •

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kremnica

265,000 € 1325 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie