Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²
✨ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI✨ Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám
305,000 € 1850 €/m²
Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²
295,000 € 1789 €/m²
Rodinný dom | 10,230 m²
Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, na predaj
30 €/m2 0 €/m2
Rodinný dom | 755 m²
REZERVOVANÉ Kristína Hamarová a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení
119,000 € 158 €/m²
Rodinný dom | 990 m²
Ponuka je teraz atraktívnejšia ! Aktuálnou úpravou ceny na 249.000, sa táto nehnuteľnosť stáva
249,000 € 252 €/m²
Rodinný dom | 435 m²
Novostavba RD za cenu 2- izbového bytu! Vymeňte bývanie na sídlisku za moderný bungalov v srdc
129,000 € 297 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
1302611 Rodinný dom N. Blatnica, znížená cena Predám rodinný dom v Nitrianskej Blatnici postave
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 331 m²
ID 1302522 Veľký luxusný deväť izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Preseľanoch Predávam
649,000 € 1961 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²
Chalupa Krtovce Na predaj chalupa na 964 m2 pozemku, aj na trvalé bývanie z roku 1902, dve izb
58,000 € 829 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
1302509 Rodinný dom Krtovce Ponúkam na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom 1849 m2 v obci Kr
115,000 € 1150 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 260 m²
1302516 Rodinný dom Jacovce Na predaj rodinný dom v obci Jacovce po rekonštrukcii. Dom s pô
265,000 € 1019 €/m²
Rodinný dom | Garbiarska | 134 m²
*KOLAUDUJEME v MÁJI 2026* *Druhá etapa Garbiarska* Aktuálne voľné 4 domy. Garbiarska ulica v
259,000 € 1933 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný ako víkendový domček alebo chalupa, a to priamo v meste
145,000 € 1450 €/m²
Rodinný dom | 112 m²
*VOĽNÝ POSLEDNÝ DOM* JEDINEČNÉ VÝHĽADY charakterizujú náš projekt v Starej Ľubovni. Dominantn
249,000 € 2054 €/m²
Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn
549,000 € 1961 €/m²
Rodinný dom | Kysucká | 176 m²
Wealth Group vám ponúka 6-izbový, moderný, architektonicky čistý a nadštandardne riešený rodinn
535,700 € 3044 €/m²
Rodinný dom | 547 m²
Wealth Group ponúka lukratívnu nehnuteľnosť, ktorá čaká práve na Vás. Na okraji malebnej obce
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 206 m²
Wealth Group exkluzívne ponúka na predaj modernú ekologickú novostavbu 4-izbového rodinného dom
395,000 € 1917 €/m²
Rodinný dom | 30 m²
Na predaj Rodinný dom – drevenica v pokojnej lokalite obce Rudinská – časť Tarabovce. Ponúkame
65,000 € 2167 €/m²
Rodinný dom | Krátka | 106 m²
Wealth Group ponúka na predaj nízkoenergetický 4 izbový bungalov v novovybudovanej lokalite v o
280,000 € 2783 €/m²
Rodinný dom | J. Smreka | 116.76 m²
Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J
319,990 € 2741 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
Ponúkame na predaj krásny, moderný 4-izbový dom, ktorý spája komfort a najnovšie technologické
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Wealt Group ponúka exkluzívne na predaj veľkú 5-izbovú rodinnú chatu s rozsiahlym ovocným sadom
200,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 166 m²
EXKLUZÍVNE na predaj: Dvojpodlažný rodinný dom so záhradou v štýle vintage, Žilina – Bánová We
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.