Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Stavebný Pozemok 1719 m² - CENA IBA 35.000 € pri Dudinciach! Hľadáte v
35,000 € 233 €/m²
Rodinný dom | Nemocničná | 250 m²
TOP PONUKA: Bezstarostné 3-podlažné rodinné bývanie po rekonštrukcii s garážou, Šahy - Homok Pr
186,000 € 744 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 265 m²
Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný dom s moderným komfortom. Tento krásny dom disp
88,700 € 335 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 290 m²
Tichá Chalupa/Dom s Vlastnou Studňou a Letnou Kuchyňou blízko Levíc – Utekajte od Mesta! Ahoj
49,000 € 169 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 225 m²
Priestranný 5-izbový prízemný rodinný dom na pozemku 1655 m² pri Nitre ________________________
365,000 € 1622 €/m²
Rodinný dom | Petöfiho | 300 m²
Polyfunkčný objekt 350 m² v centre Šiah – ideálny pre zubnú kliniku či ambulancie • Ponúkame n
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²
Hľadáte ideálny priestor na bývanie, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv? Tento
58,000 € 317 €/m²
Rodinný dom | J. Thuróczyho | 110 m²
103 000Euro Rodinný dom na predaj – Šahy, výborná lokalita Ponúkame na predaj priestranný ro
103,000 € 936 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 214 m²
Rodinný Dom po PRESTAVBE 2014 s Kombinovaným Kúrením, Šahy – Tichá Lokalita pri Prírode 140 000
120,000 € 561 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom s terasou, veľký rovinatý pozemok a potenciál ni
235,000 € 1880 €/m²
Rodinný dom | Hornozoborská | 380 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Nitry - Zobor, H
320,000 € 842 €/m²
Rodinný dom | Viešťanská | 180 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tomášovce v Banskobystrickom kraji, po č
129,000 € 717 €/m²
Rodinný dom | Zafortňa | 292 m²
Pridali sme do našej ponuky na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť v lukratívnej lokalite centra mes
315,000 € 1079 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 174 m²
Rodinný dom v obci Rybany kombinuje pokojnú a slnečnú lokalitu, nadštandardnú plochu a záhradu,
126,000 € 724 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
Do našej ponuky ,, na predaj ,, sme pridali 2 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom vo veľmi pr
89,000 € 957 €/m²
Rodinný dom | Sestier Chúťkových | 82 m²
Obec Uhrovec ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom s pozemkom o výmere až 805 m², nachádzajúci
100,000 € 1220 €/m²
Rodinný dom | Uhrovec | 85 m²
Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podh
81,000 € 953 €/m²
Rodinný dom | Pod Striebornicou | 91.33 m²
142,000 € 943 €/m²
Rodinný dom | Józsefa Nagy Rátza | 71.1 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavby dvojdomov postavených na pozemku s výmerou 591 m² v tichom pr
157,000 € 2208 €/m²
Rodinný dom | 186 m²
Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení kompletne zrekonštruovaný rodinný dom so starým domom
Cena dohodou
Rodinný dom | 125 m²
Jarná akcia v prípade marcovej rezervácie - kuchynská linka, jedálenský stôl a sedenie v cene
208,000 € 1664 €/m²
Rodinný dom | Nezvalova | 377 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 2 rodinné domy s garážou a samostatnou b
Info v RK
Rodinný dom | Pivonková | 108 m²
FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný nízkoenergetický 4-izb. rodinný dom skolaudovaný
469,000 € 4343 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Ponúkame na predaj priestranný murovaný rodinný dom postavený v roku 2014, situovaný v pokojnej
298,800 € 1660 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.