Rodinný dom | Vínna | 228 m²
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 2 podlažný rodinný dom, v tichej lokalite mimo h
489,000 € 2145 €/m²
Rodinný dom | Kesovský rad | 729 m²
MOJMÍROVCE – KESOVSKÝ RAD Priestranný rodinný dom na pozemku 729 m² Cena: 134 000 € Ponúkame
134,000 € 184 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1,510 m²
Na predaj 3 izbový rodinný dom – Zemianske Sady Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Zemiansk
160,000 € 106 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 115.34 m²
Rodinný dom na predaj – Šalgočka Cena: 148 000 € Ponúkame na predaj útulný rodinný dom nachád
148,000 € 1283 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Pripravujeme pre Vás na predaj krásny rodinný dom v klasickom vidieckom štýle v obci Blatnica.
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKU tejto nehnuteľnosti! V obci Holice, v pokojnej časti Kostolná Gala,
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojací, 4-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v Dolných Salibách
104,900 € 990 €/m²
Rodinný dom | 303 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a
490,000 € 1617 €/m²
Rodinný dom | Anízová | 293.61 m²
Na prvý pohľad pôsobí tento rodinný dom z ulice nenápadne. Po prekročení prahu však okamžite
1,050,000 € 3576 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 112 m²
Niektoré domy majú jednoducho atmosféru, ktorú na fotografiách necítiť. Tento rodinný dom v mes
Cena dohodou
Rodinný dom | Stredná | 480 m²
Ponúkame na predaj vilový rodinný dom - vilu Liseckého na Sládkovičovej ulici v Radvani v Bansk
690,000 € 1438 €/m²
Rodinný dom | Žehňa | 95 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom, chalupu 95 m2 na rovinatom pozemku o veľkosti 1333 m2, lokalita
89,660 € 944 €/m²
Rodinný dom | Rázusova | 110 m²
Ponúkame na prenájom spodné podlažie v rodinnom dome, úžitková plocha 110 m2, kompletná rekonšt
1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sládkovičova | 250 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s valbovou strechou, na pozemku o veľkosti 751 m2, Pr
399,000 € 1596 €/m²
Rodinný dom | Solivar | 145 m²
Ponúkame na predaj 1-podlažný rodinný dom v lokalite Prešov - Solivar s garážou a 2 hospodársky
237,000 € 1717 €/m²
Rodinný dom | Kvačany | 178 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom, 6-izbový s garážou, altánkom, skleníkom, na rovinat
257,900 € 1449 €/m²
Rodinný dom | Svinia | 170 m²
"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s garážou, dvoma skleníkmi, na rovinato
162,900 € 958 €/m²
Rodinný dom | Nižná Šebastová | 105 m²
Ponúkame na predaj horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s podielom na piv
158,900 € 1513 €/m²
Rodinný dom | Záborské | 105 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a zastavanej časti obce Záborské, le
349,000 € 3324 €/m²
Rodinný dom | Zázrivá | 161 m²
Ponúkame na predaj chalupu/ rodinný dom, celková úžitková plocha domu 161 m2 + podpivničenie 35
209,900 € 1304 €/m²
Rodinný dom | Podhorany | 200 m²
Ponúkame na predaj kvalitný tehlový rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Podhorany, len
390,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 98 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s výmerou 98 m2, postavený na krásnom pozemku o veľ
249,990 € 2551 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ralitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás rodinný domček v obci RAD okr.Tre
35,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D
146,999 € 588 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.