GARANT REAL - predaj rodinný dom, horné podlažie, 105 m2, so záhradou 300 m2 a prístreškom na parkovanie, Prešov, Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Nižná Šebastová | 105 m²

Ponúkame na predaj horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s podielom na piv

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

158,900 € 1513 €/m²

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 2-podlažný rodinný dom dvojgeneračný, s garážou, pozemok 1891 m2, Svinia, okr. Prešov

Reality Svinia

Rodinný dom | Svinia | 170 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s garážou, dvoma skleníkmi, na rovinato

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Svinia

162,900 € 958 €/m²

GARANT REAL - predaj chalupa / rodinný dom, obec Zázrivá, časť Havrania, pozemok 615 m2, okr. Dolný Kubín

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Zázrivá | 161 m²

Ponúkame na predaj chalupu/ rodinný dom, celková úžitková plocha domu 161 m2 + podpivničenie 35

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

209,900 € 1304 €/m²

GARANT REAL - PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – PODHORANY

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 200 m²

Ponúkame na predaj kvalitný tehlový rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Podhorany, len

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Podhorany

390,000 € 1950 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA!!!pozemok o výmere 540 m2 so starším RD na Kopánke v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Krajná | 98 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s výmerou 98 m2, postavený na krásnom pozemku o veľ

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

249,990 € 2551 €/m²

NA PREDAJ - NOVÁ CENA rodinný dom v obci RAD okr.Trebišov

Reality Trebišov

Rodinný dom | 100 m²

Ralitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás rodinný domček v obci RAD okr.Tre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trebišov

35,000 € 350 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v obci Málinec okr.Poltár

Reality Poltár

Rodinný dom | 250 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poltár

146,999 € 588 €/m²

Na prenájom zariadený 5-izbový rodinný dom s garážou v Malackách

Reality Malacky

Rodinný dom | - | 155 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom kompletne zariadenú modernú novostavb

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Malacky

1,370 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj čiastočne zariadený dom v obci Horné Otrokovce

Reality Horné Otrokovce

Rodinný dom | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 5-izbový rodinný dom v obci Horné Otrokovce

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horné Otrokovce

162,900 € 1314 €/m²

ID 3068 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI

Reality Žilina

Rodinný dom | Hliny VI | 150 m²

ID 2756 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI EXKLUZÍVNE !! Radový rodinný dom sa nachádza v tich

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 5-izbový rodinný dom, Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 201 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

207,000 € 1030 €/m²

Na prenájom rodinný dom 450 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 80 m²

Na prenájom rodinný dom s pozemkom 922 m2 za 450 eur / 1 mesiac, plus energie podľa spotreby cc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhladávanej a tichej lokalite v obci Povoda časť Lidér Tejed

Reality Povoda

Rodinný dom | 199 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Povoda

250,000 € 1256 €/m²

NUERA︱PREDAJ - Nadštandardný 6 izbový rodinný dom v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 407 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v Rusovciach nachádzaj

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

RE01021570 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²

Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 195 €/m²

PRIPRAVUJEME Priestranný 4-izbový trojpodlažný rodinný dom – Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 215 m²

TU Reality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový rodinný dom po čerstvej a kvalitnej rekonš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ | Rodinný dom s potenciálom v obci Podhorie, okres Banská Štiavnica

Reality Podhorie

Rodinný dom | Podhorie | 270 m²

Základné informácie • Lokalita: Podhorie, okres Banská Štiavnica • Typ: rodinný dom • Zastavaná

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podhorie

139,000 € 515 €/m²

VIDEOOBHLIADKA - Veľkorysá novostavba rodinného domu v slepej uličke pri lese Gajary.

Reality Gajary

Rodinný dom | Levárska | 128.29 m²

SKOLAUDOVANÉ! Ponúkam na predaj skolaudovanú veľkorysú novostavbu 4-izbového rodinného domu s

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Gajary

234,990 € 1832 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom rodinného domu – Malacky, pri Zámockom parku

Reality Malacky

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na prenájom menší rodinný dom vo výbornej a pokojnej lokalite priamo pri Zámockom park

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na prenájom Malacky

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom, letnou kuchyňou a garážou – Rohožník, Avánska ulica.

Reality Rohožník

Rodinný dom | Avanárska | 105 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom zo 70. rokov, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Rohožník

214,000 € 2038 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v ŠTANDARDE s pozemkom 525 m2.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 107.88 m²

Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou p

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

249,990 € 2317 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s priestranným pozemkom v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 109 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Malé Leváre.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Malé Leváre

249,000 € 2284 €/m²

Novostavba rodinného domu s priestranným pozemkom v obci Jablonové.

Reality Jablonové

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkam na predaj praktickú novostavbu 4-izbového rodinného domu s krásnym výhľadom na Malé Kar

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Jablonové

268,000 € 2821 €/m²

Praktický 4-izbový rodinný dom v ŠTANDARDE s pozemkom 504 m2.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 101.22 m²

Tepelné čerpadlo v cene! Ponúkam na predaj kvalitnú a veľmi praktickú novostavbu 4-izbového ro

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

235,000 € 2322 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23098)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie