Na predaj vila s okrasnou záhradou a bazénom v Pezinku

Reality Senica

Rodinný dom | - | 500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

2,200,000 € 4400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Senica

Rodinný dom | - | 235 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 IZB. RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 804M2, BERNOLÁKOVA UL., SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Bernolákova | 100 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

4 IZBOVÝ RD S GARÁŽOU, POZEMOK 776M2, ŽELEZNIČNÁ UL., SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj dvojpodlažný, pod

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 1376M2-SUPER LOKALITA, UL. SNP, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | SNP | 120 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

Rodinný dom s garážou, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 130 m²

Vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Senice – ulica Sadová – Vám spoločnosť MAXA reality ex

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

187,200 € 1440 €/m²

Na predaj rodinný dom, centrum, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 90 m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE SENICE – DOM S POTENCIÁLOM PODNIKANIA AJ BÝVANIA Hľadáte nehnu

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

227,000 € 2522 €/m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časť širšie centrum

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Senica

300,000 €

Rodinný dom, IBV Mlyny, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 96 m²

Vymeňte byt za priestor, súkromie a pokojné bývanie v rodinnom dome. Spoločnosť MAXA realit

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

295,000 € 3073 €/m²

Novinka
Novinka

Bungalov s garážou v Senici na predaj

Reality Senica

Rodinný dom | Topolová | 131 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu moderného bungalovu s garážou v pokojne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Senica

283,900 € 2167 €/m²

Na predaj veľký RD v obci Častkov s pekným pozemkom o výmere 961 m2, okr. Senica

Reality Senica

Rodinný dom | Rovenská | 220 m²

Viac ako REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v blízkosti centra obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senica

165,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - Rodinný dom Senica, 140 m2

Reality Senica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v okresnom meste Senica. Dom je po kompletnej rekonštrukcií a

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Senica

950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu na Mlynoch v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Mlynská | 110 m²

Chcete bývať na skok od mesta, ale v tichej lokalite? Máme pre vás ponuku rodinného domu na Mly

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

333,900 € 3035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

!REZERVOVANÉ! Prestížna adresa, veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra

Reality Senica

Rodinný dom | Sadová | 240 m²

V samotnom srdci mesta ponúkame výnimočnú vilu, ktorá spája mestskú adresu s pokojom súkromnej

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

MODERNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV S GARÁŽOU – SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Morušová | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečnú novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov v pokojnej lo

Publikované: 05.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

282,000 € 1947 €/m²

Moderný 4-izbový, pasívny rodinný dom v oáze pohody – Hlboké, Lipová alej

Reality Senica

Rodinný dom | 120 m²

Máme pre Vás nový domov! Ponúkame na predaj modernú, 4-izbovú novostavbu pasívneho rodinného do

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

249,000 € 2075 €/m²

Nový 4izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti Senice

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 111 m²

Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový poschodový nový rodinný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

269,000 € 2423 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: Dom - HOLODOM - BUNGALOV 131m2, 4.izby,, Senica -Topoľová

Reality Senica

Rodinný dom | Topoľová | 131 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

283,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu v Senici – časť Čáčov

Reality Senica

Rodinný dom | Čáčovská cesta | 205 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Hľadáte bývanie pre svoju rodinu na pokojnom mieste s veľkou záhradou a množstvo

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Senica

175,000 € 854 €/m²

Predaj, NOVOSTAVBA rodinného domu v Senici časť Košutovec

Reality Senica

Rodinný dom | Košútovec | 118 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v pokojnej časti mesta Senica – Košut

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Senica

239,900 € 2033 €/m²

PREDANÉ - Predaj rodinného domu – Senica, časť Dolné Suroviny

Reality Senica

Rodinný dom | 137 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti Senice – Dolné Suroviny.

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Senica

147,000 € 1073 €/m²

Predaj, rodinný dom – chalupa Senica, časť Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 122 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalúpku v meste Senica, v obľúbenej mestskej časti Kunov. Ak hľadáte

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Senica

77,000 € 631 €/m²

Predaj, rodinný dom Senica, Železničná

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 71.6 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Senica na ulici Železničná, ktorý

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Senica

138,000 € 1927 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie