PREDANÉ – Predaj rodinného domu, novostavby, Senica – Orechová

Reality Senica

Rodinný dom | Topolová | 111 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom – novostavbu, ktorá sa nachádza v tichej a obľúbenej

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj Senica

160,000 € 1532 €/m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES PONÚKA RODINNÝ DOM, STODOLU, HOSPODÁRSKU BUDOVU, GARÁŽ a PRIESTRANNÝ POZEMOK 4273 m2 NA POLOSAMOTE SENICKÝCH KOPANÍC

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM, STODOLU, HOSPODÁRSKU BUDOVU, GARÁŽ a PRI

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Senica

170,000 € 1133 €/m²

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite!!

Reality Senica

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom ale zachovalom stave na vyhľadávanej ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

204,900 € 820 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívny 7-izbový rodinný dom s bazénom v meste Senica, ul. Rovenská.

Reality Senica

Rodinný dom | Rovenská | 520 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 520 m², nachádzajúci

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dva domy za cenu jedného na pozemku o rozlohe 557 m2 s garážou, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Bahenská | 132 m²

DVA DOMY NA JEDNOM POZEMKU – IDEÁLNA PRÍLEŽITOSŤ NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU! Realitná kancelária

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

145,000 € 1288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj - 5i rodinný dom, ul. Ľ.Štúra, obec Jablonica, okr. Senica TOP

Reality Senica

Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²

Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Senica

79,500 € 418 €/m²

Na predaj luxusný rodinný dom v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Tehelná | 877 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj luxusný rodinný dom v Senici Samostatn

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

VÝNIMOČNÁ PONUKA / skolaudovaný 5-izb. rod. dom A0, Šajdíkove Humence

Reality Senica

Rodinný dom | 180 m²

AVORY Realitné Centrum/ Predstavujeme vám jedinečný rodinný dom ktorý nie je len nehnuteľnosť –

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

287,000 € 1594 €/m²

Dvojdom, garáž,hos.budova, na pozemku 1140m² SENICA-KUNOV.

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 270 m²

Hľadáte miesto, ktoré ponúka dostatok priestoru, súkromia a možností? Táto nehnuteľnosť v mests

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

175,000 € 648 €/m²

RD S POZEMKOM 1506 M2, GARÁŽ, LETNÁ KUCHYŇA, STAVEBNÝ POZEMOK, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | M. Nešpora | 141 m²

JEDINEČNÁ PONUKA V SENICI – NA PREDAJ RODINNÝ DOM S POZEMKOM ***1506 M2*** OBROVSKÝ POTENCIÁL S

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senica

219,000 € 1553 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ!! Moderná vila s krásnou záhradou, Senica, časť Čáčov

Reality Senica

Rodinný dom | 320 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj túto unikátnu nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne komfortné býva

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

340,000 € 1063 €/m²

Luxus ktorý si zamilujete: Moderný 4i SMART bungalov top lokalite Senica Mlyny

Reality Senica

Rodinný dom | Teplická | 160 m²

Predstavte si miesto, kde ráno otvoríte dvere na terasu, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a deň

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

398,000 € 2488 €/m²

Moderná novostavba v lokalite IBV Mlyny !!

Reality Senica

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom skolaudovaný v roku 2023, situovaný v obľúben

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

398,000 € 2488 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom s pozemkom 869 m², Senica

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 120 m²

Bosen Group Vám predstavuje 4-izbový rodinný dom na priestrannom pozemku o výmere 869 m² v Seni

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

198,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna ponuka: viacúčelová nehnuteľnosť v centre mesta Senica

Reality Senica

Rodinný dom | Hurbanova | 275 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú nehnuteľnosť s jedinečnou kombináciou priestoru na podnikanie

Publikované: 27.10.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

Znížená cena!! Rodinný dom v Čáčove - kompletná rekonštrukcia

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne, so súhlasom majiteľa, Vám ponúkame krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodin

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

239,000 € 1593 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3-izb. rodinný dom, slnečný pozemok, Senica - Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izb. rodinný dom s priestorom, súkromím a potenciálom – v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Rodinný dom s možnosťou 2. samostatných bytov alebo viacgeneračného bývania!

Reality Senica

Rodinný dom | 240 m²

🏡 Ponúkame na predaj prízemný, úplne podpivničený murovaný rodinný dom v zástavbe rodinných dom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

279,000 € 1163 €/m²

NA PREDAJ 4-izb.rodinný dom, lukratívna lokalita, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 110 m²

Hľadáte nehnuteľnosť v tichej časti mesta? Vaše očakávania o pokojnom bývaní určite naplní tent

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Hrubá stavba dvojpodlažného domu v Senici - IBV Vinohrady.

Reality Senica

Rodinný dom | Sotinská | 129.58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný štýl, pokoj prírody a výbornú dostupnosť do mesta? Máme pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Senica

179,990 € 1389 €/m²

Rodinný dom kompletná rekonštrukcia s EXTRA pozemkom v Čáčove

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

2i RD – inteligentné modulárne bývanie v srdci prírody

Reality Senica

Rodinný dom | 52 m²

Moderný smart dom | nízke náklady | bývanie novej generácie ___________________________________

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

115,000 € 2212 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou v tichej časti mesta Senica.

Reality Senica

Rodinný dom | Kaplinské pole | 270 m²

Ponúkame na predaj útulný a zároveň priestranný 5 izbový rodinný dom v tichej časti mesta Senic

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

275,000 € 1019 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie