Rodinný dom | 111 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Makov, nachádza sa na po
220,000 € 1982 €/m²
Rodinný dom | 102.28 m²
Na predaj skolaudovaná stavba v meste Žilina – Strážov Stavba je postavená na pozemku o výmere
259,000 € 2532 €/m²
Rodinný dom | Rosinská | 122 m²
LIMITOVANÁ UVÁDZACIA CENA PRE PRVÝ DOM Z TROCH! Ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinn
248,700 € 2039 €/m²
Rodinný dom | Žilinská Lehota | 130.7 m²
**AKTUALIZÁCIA: ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU RD č. 3! STAVEBNÉ POVOLENIE NA DOMY VYDANÉ! VÝSTAVBA MOŽ
236,838 € 1812 €/m²
Rodinný dom | Žilinská Lehota | 200 m²
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU DOMU - 1.etapa HRUBÁ STAVBA. Ide o moderný poschodový rodinný do
220,725 € 1104 €/m²
Rodinný dom | 126.31 m²
PREČO PRÁVE TENTO DOM? 126,31 m² úžitkovej plochy + priestranná terasa 17,60 m² + vlastný pozem
246,900 € 1955 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by
139,900 € 1399 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
TOCA real - exkluzívne ponúkame na predaj dva 4-izbové dvojpodlažné byty/domy v rámci projektu
219,000 € 1991 €/m²
Rodinný dom | Lokalita - Bytča / Hliník nad Váhom | 124 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - predaj novostavby veľkého 4izbového rodinného domu s integro
165,000 € 1331 €/m²
Rodinný dom | 64.44 m²
TOCA real – EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s pozemkom 452m2 v Bytči – Hliník nad Váhom. Ponúkame výst
155,000 € 2405 €/m²
Rodinný dom | Slnečnicová | 162 m²
Ponúkame na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obľúbenej prímestskej
361,000 € 2228 €/m²
Rodinný dom | Bagarova | 580 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu nehnuteľnosť na rozhraní Žiliny a mestskej časti Trnové. Táto
Cena dohodou
Rodinný dom | Dolná Trnovská | 123.8 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Pretože: kombinácia 108,5 m² obytnej plochy + dve viacúrovňo
285,000 € 2302 €/m²
Rodinný dom | Na Kúty | 178 m²
PREČO PRÁVE TENTO BUNGALOV? 178 m² inteligentnej dispozície na jednej úrovni. 774 m² slnečného,
460,000 € 2584 €/m²
Rodinný dom | Peklina | 384 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO VILA? Pretože niektoré miesta si vyberiete vy. A niektoré miesta s
849,000 € 2211 €/m²
Rodinný dom | Prieložná | 131 m²
Hľadáte moderný domov v pokojnej lokalite, no na dosah od centra mesta? Dom v prímestskej časti
269,000 € 2053 €/m²
Rodinný dom | Bajzova | 191 m²
Hľadáte nový domov, kde je kvalita stavby a moderné prvky na prvom mieste? Rodinný dom typu A
337,295 € 1766 €/m²
Rodinný dom | 320 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný drevo-dom v obľúbenej a vyhľadávanej lokali
339,933 € 1094 €/m²
Rodinný dom | Univerzitná Cesta | 195.5 m²
Georgi Conev vám ponúka na predaj modernú novostavbu Drevo domu v Martine - Priekope, ktorá kom
359,990 € 1841 €/m²
Rodinný dom | 131 m²
Novostavba 4 - izbového dvojdomu s úžitkovou plochou 131 m2, sa nachádza na pozemku 252 m2 v me
269,000 € 2053 €/m²
Rodinný dom | 63 m²
Ponúkame Vám charizmatickú novostavbu. Rodinný dom je vyrobený na Slovensku. Použité sú najkval
138,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | 76 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu. Rodinný dom je vyrobený na Slovensku. Použit
148,900 € 1959 €/m²
Rodinný dom | 52 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu. Rodinný dom je vyrobený na Slovensku. Použité sú najkvalitn
99,900 € 1921 €/m²
Rodinný dom | Višňové | 126.31 m²
ELISS REAL Vám ponúka na predaj novostavbu krásneho 4 izbového rodinného domu v obci Višňové pr
246,900 € 1955 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.