Rodinný dom | Hollého | 130 m²
Tento dom je aktuálne REZERVOVANÝ. Napíšte nám ak hľadáte niečo podobné, ak by nastala zmena v
Info v RK
Rodinný dom | 130 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4,5 izbového rodinného domu na ulici Vet
309,000 € 2377 €/m²
Rodinný dom | Pod Laščeky | 175 m²
Ponúkame na predaj dva identické 5-izbové viladomy v atraktívnej a pokojnej lokalite Žiliny, s
399,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | Juraja Závodského | 183 m²
Architektonicky premyslený priestor a nadštandardný komfort Na pozemku s rozlohou 650m2 sa na
489,500 € 2675 €/m²
Rodinný dom | Pod Sadom | 700 m²
DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný rodinný dom vrátane záhrady s bazénom a t
Cena dohodou
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť bývať v obľúbenej a pokojnej obci Valča, kde sa spája pokoj
219,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | Bajzova | 110 m²
BÝVANIE NAD MESTOM: 4 exkluzívne novostavby s panoramatickým výhľadom - Domy bez kompromisov !
285,000 € 2591 €/m²
Rodinný dom | Orgovánová | 93 m²
Pre lepšiu predstavu kliknite na virtuálnu obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=piEJzHT
249,900 € 2687 €/m²
Rodinný dom | - | 92 m²
Moderný maklér ponúka na predaj modernú drevostavbu na kľúč, ktorá sa dá postaviť kdekoľvek, kd
99,000 € 1076 €/m²
Rodinný dom | 122.83 m²
Ponúkame na predaj dom v cene bytu, ktorý je nadčasový, nízkoenergetický a nachádza sa v obľúbe
269,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | 538 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový dom (stavbu po kolaudácii) v meste Žilina – Strážov na poze
260,000 € 483 €/m²
Rodinný dom | 728 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
295,000 € 405 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.