Na PREDAJ Dvojgeneračný RD Nitra - Zobor na 909m2 pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 4-izbového rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovská | 106 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

Na PREDAJ exkluzívna 4i novostavba 200m2 bungalov s bazénom a dvojgarážou

Reality Pohranice

Rodinný dom | 200 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj k

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Pohranice

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 3 i Rodinný dom 72m2, Nitra - Malý Lapáš

Reality Nitra

Rodinný dom | 72 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj Rodin

Publikované: 27.10.2024 Aktualizované: 27.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba bungalov v žiadanej lokalite, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 94 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 10.04.2022 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Znížená cena PREDAJ novostavba 4i bungalov, pozemok 909m2, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 111 m²

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Nitra

349,990 € 3153 €/m²

Na PREDAJ Štýlová 4-izbová NOVOSTAVBA

Reality Merašice

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Pripravu

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Merašice

189,000 € 1800 €/m²

NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | 140 m²

V2 real estate ponúka NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, 10 MIN DO CENTRA NITRY Lokalita – Ca

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Nitra

309,000 € 2207 €/m²

NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, 10 MIN DO CENTRA NITRY

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

309,000 € 2207 €/m²

Na PREDAJ 5i rodinný dom s dvojgarážou a hosťovským domom, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | 330 m²

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5 i rodinný dom 250m2 možnosť dvoch samostatných jednotiek v Nitre na Čermáni

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ štýlová 4-izbová novostavba pri Nitre – skolaudovaná, pripravená na nasťahovanie

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 137 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Priprav

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

Cena dohodou

Na PREDAJ štýlový rodinný dom v centre mesta s veľkorysým rovinatým pozemkom a dvojgarážou

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hollého | 160 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na preda

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

Cena dohodou

Na PREDAJ 5i rodinný dom vhodný aj na firmu s pozemkom 1284m2 Nitra-Mlynárce

Reality Nitra

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2, pozemok 701m2 s výhľadom na golfové ihrisko v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ RD Zobor 120m2, pozemok 460m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ MODERNÝ bungalov v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Na PREDAJ 4i RD s garážou, s veľkým pozemkom 1067m2, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 180 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4i RD s garážou v tichej,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5i rodinný dom 195m2 vo vyhľadávanej lokalite s krásnym vhľadom na mesto Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 195 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 4i bungalov Nitra - Nový- Cabaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 90 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 3211 €/m²

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2 na golfovom ihrisku v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 280 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5 i novostavba bungalov s garážou v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 180 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - 4izbova NOVOSTAVBA - pripravená na okamžité nasťahovanie

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

V2 Real Estate ponúka na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

235,000 € 2611 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ Rodinný dom - Nitra - Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 180 m²

Zuzana Bojdová+421 904 300 202 zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie