Rodinný dom | Chorvátsko
Jen pár kroků od moře, v klidné části oblíbené Privlaky, se nachází nemovitost, která spojuje a
510,000 € 2914 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
V klidné části oblíbené přímořské obce Privlaka vznikl v roce 2024 moderní dvojdům, které dávaj
550,000 € 4583 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Existují nemovitosti, které nabízejí bydlení u moře, a pak jsou tu vily, které vytvářejí vlastn
890,000 € 2697 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Existují výhledy, které člověka neomrzí ani po letech. Přesně takový nabízí tato moderní vila v
897,000 € 3588 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Moderní architektura, vlastní bazén, klidná lokalita a moře na dosah několika minut chůze. Přes
550,000 € 3143 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so
388,900 € 1945 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 123 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, priestranný, 4 izbový rodinný dom - bungalov
448,000 € 3642 €/m²
Rodinný dom | Šaštínska | 411 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj samostatne stojacu, priestrannú vilu, postavenú v roku 1976, s n
778,000 € 1893 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²
Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n
537,700 € 1991 €/m²
Rodinný dom | Šuranská | 70 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka
149,000 € 2129 €/m²
Rodinný dom | Pračanská | 296.04 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj útulný, vkusne zariadený a slnečný 4-izbový rodinný dom, situova
459,000 € 1550 €/m²
Rodinný dom | Štúrova 171/31 | 454.4 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj výnimočnú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v malebnej horehronskej
260,000 € 572 €/m²
Rodinný dom | čerešňová 4483/70 | 210.7 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný, štýlový dvojpodlažný rodinný dom so
550,000 € 2610 €/m²
Rodinný dom | čerešňová 4987/60 | 201.1 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom s dvomi bytovými jednotka
495,000 € 2461 €/m²
Rodinný dom | Sobrance | 100 m²
Ponúkame na predaj gazdovský dom v obci Baškovce v Podvihorlatskej pahorkatine. Obec sa nachádz
65,000 € 650 €/m²
Rodinný dom | Rudňany | 197 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v dvojdomovej zástavbe, ktorý sa nachádza v obci Rudňany, okres
84,000 € 426 €/m²
Rodinný dom | 119 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom samostatne stojaci v časti Tretí Hámor, okr. Gelnica, časť Nálep
65,000 € 630 €/m²
Rodinný dom | 286 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Rudňany, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľnosť pozo
112,000 € 392 €/m²
Rodinný dom | Markušovce | 70 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Markušovce, okres Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť postaven
105,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Nová | 474 m²
Ponúkame na predaj trojposchodový rodinný dom v obci Hrabušice, okres Spišská Nová Ves. Nehnute
375,000 € 791 €/m²
Rodinný dom | Spišské Podhradie | 190 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Spišské Podhradie, okres Levoča. Tehlová nehnuteľnosť s
210,000 € 1105 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj útulný rodinný domček vhodný na trvalé bývanie alebo chalupu v krásnom pros
129,000 € 1290 €/m²
Rodinný dom | 88 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom v radovej zástavbe (ale je samostaný),
74,000 € 841 €/m²
Rodinný dom | Drahňov | 2,417 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom 18 km od Michaloviec v obci Drahňov. Celková výmera 2417 m2. Z
55,000 € 22 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.