Rodinný dom | Blatná na Ostrove | 170 m²
| 4-izbový dom | pozemok 720 m² | R7 – rýchla dostupnosť | terasa | pokojné bývanie Hľadáte
Cena dohodou
Rodinný dom | 269 m²
lokalita| 2-kúpeľne| šatník| terasa| garáž| studňa| pozemok- 2514 m²| holodom| 10-12 minút Nitr
260,000 € 967 €/m²
Rodinný dom | Snežienková | 121.75 m²
| novostavba | individuálne prispôsobenie | moderný dizajn | komfort Ponúkame na predaj novost
285,000 € 2341 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou prib
80,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj 3 – izbový rodinný dom, v okolí Nových Zámkov.
193,900 € 1939 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
NA PREDAJ: Rodinný dom, novostavba pred dokončením, päťizbový nízkoenergetický drevodom, v k.ú.
140,000 € 1240 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hladáme pre nášho klienta RODINNÝ DOM Lokalita: NOVÉ ZÁMKY, ŠURANY a okolie Zadanie: 4-6 izi
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 690 m²
vhodná na podnikanie aj na osobné využitie | reštaurácia | konferenčná miestnosť | lanová dráha
1,490,000 € 2159 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Ponúkame Vám na predaj modernom rezidenčnom projekte 4 izbové rodinné domy v obci Láb okr. Mal
312,000 € 3029 €/m²
Rodinný dom | 53 | 61 m²
Hľadáte dokonalý únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v komforte? Ponúkame Vám
129,900 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Farnianska | 68.6 m²
alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1
145,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | Svätý Anton | 105 m²
novostavba | nízkoenergetický dom | tiché prostredie | priestranný pozemok Predstavujeme dom,
335,000 € 3190 €/m²
Rodinný dom | M. Čulena | 220 m²
dom | záhrada | Záhorie | Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 10 iz
109,900 € 500 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Ponúkame na predaj dva rodinné domy, 3 a 4 izbové, nízko-energetické novostavby ,,Typ Bungal
260,000 € 1287 €/m²
Rodinný dom | Kammerhofská 194/19 | 156 m²
Ponúkame exkluzívnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť s dvojitým potenciálom priamo v historick
360,000 € 2308 €/m²
Rodinný dom | Bratislava | 239 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Ponúkame na predaj 5 izbový historický rodinný dom na hradnom kopci s
Cena dohodou
Rodinný dom | Hiadeľ 53 | 61 m²
129,900 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Nádražná | 110 m²
dom | les | Záhorie RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový nový rodinný dom s
Cena dohodou
Rodinný dom | J. Donovala | 170 m²
dom | záhrada | Záhorie | les RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 5 izbový rodinn
118,200 € 695 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
NA PREDAJ: Luxusný štýlový dvojpodlažný 5izbový rodinný dom v Andovciach s dvoj-garážou, tromi
389,800 € 1662 €/m²
Rodinný dom | 290 m²
6 izieb | Bazén | Garáž | Rekonštrukcia | 2x Terasa | Moderné technológie | 2x Pivnica | Pre
309,000 € 1066 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
NA PREDAJ: Rodinný dom rozostavaný, len 7km od Nových Zámkov Rrozostavaná novostavba rodinného
100,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | 104 m²
Chcete uniknúť z hlučného mesta a tráviť čas v kľudnej a pokojnej atmosfére? Hľadáte rodinný do
175,000 € 1683 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom ,, Typ Bungalov" Rajka - Maďa
245,000 € 2273 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.