Rodinný dom | Rajecká Lesná | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom-chalupu v malebnej obci v Rajeckej Lesnej. Dom sa nachádza v cen
100,000 € 813 €/m²
Rodinný dom | Centrum | 260 m²
Ponúkame Vám na predaj charizmatickú, pôvodnú stavbu rodinného domu v obci Makov, ktorý bol pos
78,500 € 302 €/m²
Rodinný dom | U Rulcov | 72 m²
Túžba po pôvodnom chalupárčení má za posledné roky obrovský nárast dopytu. Čoraz viac máme tend
73,000 € 1069 €/m²
Rodinný dom | Budatínska Lehota | 110 m²
Reality Rent Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom s priestranným pozemkom o rozlohe 1515 m²
145,000 € 1318 €/m²
Rodinný dom | Krásno nad Kysucou | 70 m²
Útulná chatka s čarovnou záhradou a nádhernými výhľadmi – ideálne miesto na oddych ? Reality R
59,900 € 856 €/m²
Rodinný dom | Centrum | 140.8 m²
Rodinný dom v srdci Zákopčia – miesto, kde sa bývanie mení na domov ? Predstavte si pokojné rá
260,000 € 1847 €/m²
Rodinný dom | 66 m²
Na predaj moderný bungalov v krásnom prostredí Kysúc – Zákopčie ✨ Hľadáte nové bývanie v tiche
Cena dohodou
Rodinný dom | 430 m²
Ponúkame vám na predaj tento výnimočný rodinný dom vo vynikajúcej lokalite Kysuckého Nového Mes
Cena dohodou
Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²
TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany Predáme starší 4-iz
179,999 € 2169 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavo
Cena dohodou
Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²
179,999 € 2169 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý pozemok so starším 2i rodinným domom s celkovou rozlohou
94,000 € 1175 €/m²
Rodinný dom | 211 m²
Rodinný dom na predaj v Bratislave - Jarovce Exkluzívna vila v tichej ulici – Jarovce Ponúkame
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 169 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1947 s pozemkom o výmere 763 m², nachádzajúci sa v tichej
259,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Dražovská | 250 m²
RK -Akropolis predá Nitra – ZOBOR - 15 ročný rodinný dom Na predaj dvojpodlažný, tehlový, 4- iz
410,000 € 1640 €/m²
Rodinný dom | 407 m²
Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v Rusovciach nachádzaj
Cena dohodou
Rodinný dom | Búdková | 220 m²
Lukratívny pozemok s obrovským potenciálom v prestížnej lokalite – Búdková ulica, Staré Mesto
899,000 € 4086 €/m²
Rodinný dom | Jahodná | 260 m²
Realitná kancelária Xpert Reality ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v tichej časti obc
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Rodinný dom v pokojnej časti obce Tomášikovo pripravený na bývanie Ak hľadáte dom, do ktorého
189,000 € 1890 €/m²
Rodinný dom | na Štrande | 117 m²
Rodinný dom priamo v centre, skvelá investícia pre vaše podnikanie, alebo komfortné Nové Bývani
276,800 € 2607 €/m²
Rodinný dom | Povoda | 200 m²
Realitná kancelária Xpert reality ponúka na predaj DVA rodinné domy, ktoré sú situované na
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 700 m²
Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. ponúka na predaj priestranný rodinný dom v španielskom
370,000 € 529 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom – ideálny na rekonštrukciu! Ponúk
99,000 € 825 €/m²
Rodinný dom | slepá | 350 m²
Rodinný dom v okrese Dunajská Streda – pokoj, pohodlie. Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou
250,000 € 714 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.