DIRECTREAL|4-izbový dom na veľkom pozemku 2 157 m² – Trnovec n. Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 151 m²

Directreal Family - Priestranný 4-izbový dom s veľkým pozemkom – Trnovec nad Váhom Ponúkame n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

124,800 € 826 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkorysým pozemkom /2908m2/ v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Nitrianska | 120 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s priestorom, ktorý dnes len tak nenájdete / 2908 m² – Rastislav

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

79,000 € 658 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ, pozemok 800m2

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 360 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

165,000 € 458 €/m²

DIRECTREAL|Komfortné rodinné bývanie s presklenou terasou a altánkom - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hečkova | 315 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite – Zlaté Moravce, čas

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

299,000 € 949 €/m²

DIRECTREAL|Štvor-izbový rodinný dom na predaj

Reality Beladice

Rodinný dom | Hlavná | 240 m²

Directreal Exkluziv - Nehnuteľnosť: Rodinný dom na predaj Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii V

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Beladice

Cena dohodou

DIRECTREAL|Na predaj MODERNÝ kompletne zrekonštruovaný 4-izb.dom vo VIDIECKOM ŠTÝLE,plus SAMOSTATNÁ GARSÓNKA,KĽUDNÉ miesto,POZEMOK 2855m2 v Hurbanove.EXKLUZÍVNE!

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 152 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! INFO: 0905 312657 Na domovskej stránke Dire

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

199,999 € 1316 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj kompletne rekonštruovaný 4-izb. RD vo vidieckom štýle, so samostatnou garsónkou, na pozemku 2855 m2, 15 min. od NZ. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 15 min. autom aj vlakom od NZ | 152 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

200,000 € 1316 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 5-izb.dom,čiastočne rekonštruovaný_2 kúpeľne,2 vchody,2 VEĽKÉ terasy,garáž,LEN 15 min. autom aj VLAKOM od NZ.EXKLUZÍVNE U NÁS!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 15 min.autom aj vlakom od NZ | 289.7 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:176251 ná

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

136,601 € 472 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj AJ na PODNIKANIE zrekonštruovaný 7-izb.dom s 2-mi SAMOSTATNÝMI bytmi 4izb.+3.izb.LEN 13 min.autom AJ VLAKOM od NZ.EXKLUZÍVNE!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | cca13min. autom aj vlakom od NZ | 260 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:176555 ná

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

206,001 € 792 €/m²

DIRECTREAL|Investičná príležitosť! Predáme dvojgeneračný dom vhodný na prenájom v obci Gbely.

Reality Gbely

Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²

Directreal Fair - V meste Gbely ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj dvojgenerač

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gbely

255,000 € 904 €/m²

DIRECTREAL|Vidiecky dom s 10 árovým pozemkom

Reality Kúty

Rodinný dom | Továrenská | 270 m²

Directreal Fair - VIDIECKY DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU – KÚTY, TICHA ULIČKA, IDEÁLNY NA REKONŠ

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kúty

94,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom - vyhľadávaná lokalita

Reality Trenčín

Rodinný dom | Pod Brezinou | 232 m²

Directreal Pro - Hľadáte dom vo výbornej lokalite? Práve tento dom je pre Vás ten pravý!!!

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

550,000 € 2371 €/m²

DIRECTREAL|Mimoriadne zachovalý RD po čiastočnej rekonštrukcii. Dohoda možná.

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Brehy | 240 m²

Directreal PNB - V dedinke Brehy pri Novej Bani ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom s m

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

123,000 € 513 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom vhodný na chalupu

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Dolné Hámre | 110 m²

Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - časť Kyslá, ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 909 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečný 4.-izbový rodinný dom v golfovom resorte Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 148 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj veľkoryso r

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 1919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

DIRECTREAL|Predáme 3 izbový rodinný dom v extraviláne obce Radimov za cenu 1 izbového bytu

Reality Radimov

Rodinný dom | Radimov | 130 m²

Directreal Fair - Za bezkonkurenčnú cenu na trhu predáme v exkluzívnom zastúpení priestranný r

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Radimov

49,000 € 377 €/m²

DIRECTREAL|4 izbový rodinný dom priamo v strede obce Dvory nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Mostná | 210 m²

Directreal Team - V modernej, rýchlo sa rozvíjajúcej obci na južnom Slovensku, asi 8 minút aut

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

60,000 € 286 €/m²

DIRECTREAL|Predáme dvojgeneračný dom v meste Gbely s 3 a 4 izbovou bytovou jednotkou.

Reality Gbely

Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²

Directreal Fair - Hľadáte bývanie pre veľkú rodinu alebo dve generácie, kde bude mať každý dos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gbely

255,000 € 904 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 5-izb.VIDIECKY dom s GARÁŽOU,letnou kuchyňou v KĽUDNOM prostredí na PEKNOM pozemku 2041 m2 s dobrými susedmi v Hurbanove IBA U NÁS

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 202 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:174511 ná

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

65,000 € 322 €/m²

DIRECTREAL|Rozľahlá vila na obrovskom pozemku

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | ... | 477 m²

Directreal Live - Iný musia do lesa aby zažili túto rozprávkovú krajinku, Vy ho máte doma na v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

DIRECTREAL|Na predaj 4.-izbový rodinný dom v golfovom resorte Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Jazerná | 120 m²

Directreal Optimal - DIRECTREAL OPTIMAL SENEC exkluzívne ponúka LUXUSNÉ BÝVANIE V SRDCI GOLFOV

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

330,000 € 2750 €/m²

DIRECTREAL|Kamenný dom s dušou – na predaj v tichej obci pri kúpeľoch Dudince

Reality Terany

Rodinný dom | Terany | 165 m²

Directreal Team - Ponúkame na predaj starší kamenný dom s jedinečnou atmosférou, nachádzajúci

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Terany

49,900 € 302 €/m²

DIRECTREAL|Pekný a útulný 6-izbový rodinný dom s pozemkom 431 m2 na začiatku Lozorna

Reality Lozorno

Rodinný dom | Zohorská | 319 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pekný a útulný 6-izbový rodinný dom s pozemkom 431 m2 n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 1313 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie