DIRECTREAL|Rodinný dom s bazénom a garážou pre 2 autá na tichom pozemku 1 270 m² – Nový Život

Reality Nový Život

Rodinný dom | Tonkovce | 140 m²

Directreal Comfort - Sú miesta, kde sa čas spomalí. Kde ráno začína kávou na terase, nie zápch

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nový Život

380,000 € 2714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM TYPU DVOJDOM V STAVE HOLODOM ALEBO NA KLÚČ, KRYTÁ TERASA, POZEMOK 400 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida Vila Park pri kúpalisku | 120 m²

Directreal Comfort - Jozef Andrejkovics ponúka na predaj priestranný a dispozične veľmi dobre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 1917 €/m²

DIRECTREAL|Elegantný 5 izbový dom na námestí.

Reality Komjatice

Rodinný dom | Nám. Ondreja Cabana | 378 m²

Directreal Team - V samom srdci obce Komjatice, na Námestí Ondreja Cabana, postavil z kvalitný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komjatice

155,000 € 410 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Predáme 5 izbový rodinný dom na polosamote

Reality Prietrž

Rodinný dom | Podhorie | 220 m²

Directreal Fair - Hľadáte miesto, kde Vás ráno miesto budíka budí šum lesa a spev vtákov? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prietrž

125,000 € 568 €/m²

DIRECTREAL|4 - izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obľúbenej lokalite Rovinka. Obhliadky spustené

Reality Rovinka

Rodinný dom | Ľanová | 110 m²

Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v trojdome s dvoma gar

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

280,000 € 2545 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od Vrábeľ, pozemok 1783m2

Reality Telince

Rodinný dom | Telince | 150 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Telince

65,000 € 433 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 4 izbový rodinný dom v Lehote s pozemkom !

Reality Lehota

Rodinný dom | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V LEHOTE !!!

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

DIRECTREAL|Výnimočný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou, Hurbanova Ves - Senec

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Topoľová | 164 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Hľadáte pokojné bývanie len na skok od Senca a s rýchlou dos

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

368,000 € 2244 €/m²

DIRECTREAL|DVOJGENERAČNÝ DOM SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU NA HRUŠKOVEJ UL. V ČASTI NOVÁ RAČA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Hrušková | 294 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom so záhradou a gar

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Na PREDAJ rodinný dom s pozemkom 3401 m2 - potenciál pre ďalšie stavebné pozemky

Reality Malé Ripňany

Rodinný dom | Ripňany | 266 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj poschodový, celopodpivničený rodinný dom v obci Malé R

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malé Ripňany

249,000 € 936 €/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach - bývanie pod Zoborom

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lehárová | 135 m²

Directreal Exkluziv - Holodom vo vyhľadávanej lokalite pod Zoborom – komfort, priestor a kvali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj čiastočne rekonštruovaný 4-izb.dom s NOVOU STRECHOU, terasou a GARÁŽOU na pozemku 735 m2 v Pribete. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 251 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:175758 ná

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pribeta

96,600 € 385 €/m²

DIRECTREAL|Bungalov v lone prírody na Liptove, relax a súkromie zaručené

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Svätý Kríž | 356 m²

Directreal LMCity - Láska na prvý pohľad existuje… a práve ste ju našli vo Svätom Kríži na Li

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

260,000 € 730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|MEŠTIANSKA VILA aj PREDAJŇA 568m2 na predaj,POZEMOK 4349 m2 vhodný aj na VÝSTAVBU rodinných domov LEN 15 min.od NZ...EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 588 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:171905 ná

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

229,999 € 391 €/m²

DIRECTREAL|Zachovalý starší domček na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulný domček v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ružo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Nový domov za prijateľnú cenu

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | ... | 150 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Gabčíkovo. Táto nehnuteľnosť p

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

140,000 € 933 €/m²

DIRECTREAL|VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENARodinný dom s dvoma bytovými jednotkami - 4 izbová bytová jednotka.

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 92 m²

Directreal Live - Predám veľmi peknú, dokončenú, skolaudovanú novostavbu v obci Veľká Paka o c

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

199,000 € 2163 €/m²

DIRECTREAL|Hneď pri vstupe sa zamilujete

Reality Topoľníky

Rodinný dom | ... | 100 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Topoľníky. Táto nehnuteľnosť p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

195,000 € 1950 €/m²

DIRECTREAL|Výborná ponuka pre trvalé bývanie i chalupárčenie

Reality Bzenica

Rodinný dom | Bzenica | 160 m²

Directreal PNB - V dedinke Bzenica ponúkame veľmi pekný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bzenica

159,900 € 999 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Stupave, dvojgaráž, krytý bazén, VÝRAZNÁ ZĽAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Pri kríži | 304 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bezpečné,

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stupava

519,000 € 1707 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

250,008 € 1953 €/m²

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 513m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 513m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

130,000 € 867 €/m²

Na predaj: Výnimočný 5-izbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom a nádhernou záhradou – Vinosady

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 178 m²

Hľadáte pokojné rodinné bývanie v krásnom prostredí vinohradov, no zároveň s rýchlou dostupnosť

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vinosady

389,000 € 2185 €/m²

Predaj, dvojpodlažný rodinný dom, Bytča, Exkluzívne Reality IQ

Reality Bytča

Rodinný dom | Pšurnovická | 260 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v pokojnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bytča

240,000 € 923 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie