Rodinný dom | Tulipánová | 161.46 m²
SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom na skvelej adrese. Nachádza sa v
279,900 € 1734 €/m²
Rodinný dom | Ďuríčkovej | 105 m²
Ponúkame Vám na predaj tento nízkoenergetický 4 izbový rodinný dom s altánkom pre dva automobil
359,000 € 3419 €/m²
Rodinný dom | Fialková | 113.8 m²
Predaj novostavby samostatne stojaceho 5 izbového rodinného domu situovaného na pozemku s rozlo
299,900 € 2635 €/m²
Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²
Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce
225,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Dobšinského | 600 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný, priestranný 7-izbový rodinný dom s dvojgarážou,
484,000 € 807 €/m²
Rodinný dom | - | 214 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 5 -izbový rodinný dom v ob
136,000 € 636 €/m²
Rodinný dom | Sová ulica | 99 m²
Beplan reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného dvojdomu s terasou, situovanú n
264,000 € 2667 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Beplan Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom, no zachovalom stave v obci
145,000 € 1318 €/m²
Rodinný dom | Brečtanová-Deviata | 401 m²
Hľadáte dom, ktorý sa nachádza v exkluzívnej obytnej oblasti Bratislavy s nádherným výhľadom na
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 115.42 m²
Predstavujeme vám modernú novostavbu kvalitne postaveného 4-izbového bungalovu v obci Nová Dedi
307,000 € 2660 €/m²
Rodinný dom | - | 103 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Jano
85,000 € 825 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
Beplan reality ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v malebnej obci Gabčíkovo.
340,000 € 1360 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Szikszó | V U
Ponúkame na predaj priestranný, trojpodlažný rodinný dom v mestečku Szikszó, len 65 km od Košíc
120,000 € 375 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 136 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Moldava nad Bodvou, situovanú v atraktívnej loka
75,000 € 551 €/m²
Rodinný dom | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový dom - novostavba - bungalov pri Vojčianskom jazere nábytok na
220,000 € 3438 €/m²
Rodinný dom | Pitvory | 80 m²
Máte víziu svojho vysnívaného domova alebo hľadáte ideálnu investičnú príležitosť? Exkluzívne V
429,000 € 5363 €/m²
Rodinný dom | Adyho | 104.5 m²
🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme
228,900 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Anízová | 293.61 m²
Na prvý pohľad pôsobí tento rodinný dom z ulice nenápadne. Po prekročení prahu však okamžite
1,050,000 € 3576 €/m²
Rodinný dom | 73 m²
Na predaj zrekonštruovaný dom na Záhorí – ideálny aj ako chalupa (Gbely) Ponúkame na pre
119,000 € 1630 €/m²
Rodinný dom | - | 237.27 m²
SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v zastavanom územ
143,000 € 603 €/m²
Rodinný dom | Trlinská | 184 m²
Hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť ako doma od prvého okamihu? Ponúkame na predaj samostatn
385,000 € 2092 €/m²
Rodinný dom | - | 116 m²
Na predaj 3-izb rodinný dom v centre mesta Malacky Ponúkame na predaj útulný jednopodlažný rod
208,000 € 1793 €/m²
Rodinný dom | Južná 32 | 103.6 m²
Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v Slovenskom Grobe-časť Malý raj, vzdialený 20 km
398,000 € 3842 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
330,000 € 1320 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.