4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA V KALINKOVE: Nadštandardný dom (časť A REZERVOVANÁ)

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 100.08 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nie je len "ďalším domom v poradí"? Ponúkame na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

289,000 € 2888 €/m²

Rodinný dom na predaj - Barca, Košice

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Abovská 79 | 481 m²

Realitná kancelária PROXIMITY REAL ponúka na predaj rovinatý a oplotený pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

255,990 € 532 €/m²

BEDES | 4izb. novostavba182m2, pozemok 659m2, 3x terasa, garáž

Reality Beladice

Rodinný dom | Dlhá | 189 m²

Realitná kancelária BEDES Real Estate predstavuje slnečnú novostavbu poschodového rodinného dom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Beladice

310,000 € 1640 €/m²

BEDES | Priestranný objekt s pozemkom 1676 m2 v Lazanoch

Reality Lazany

Rodinný dom | - | 353 m²

BEDES Real Estate ponúka priestranný objekt v obci Lazany, ktorý v minulosti slúžil ako známe p

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lazany

290,000 € 822 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom s bazénom v Gabčíkove

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | - | 250 m²

Beplan reality ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v malebnej obci Gabčíkovo.

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

330,000 € 1320 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na predaj Rodinný dom/ objekt na podnikateľské účely s pozemkom 892 m2, Oslany, okres Prievidza

Reality Oslany

Rodinný dom | - | 178 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom/ objekt na podnikateľské

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Oslany

295,000 € 1657 €/m²

Na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku v Krásnohorskom Podhradí

Reality Krásnohorské Podhradie

Rodinný dom | - | 152.42 m²

Beplan Reality ponúka na predaj dve nehnuteľnosti na jednom pozemku v Krásnohorskom Podhradí, k

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krásnohorské Podhradie

320,000 € 2099 €/m²

HISTORICKÝ CHARAKTER, MODERNÝ KOMFORT: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ DOM VO WOLFSTHALE

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

450,000 € 2500 €/m²

3 izbový rodinný dom aj na hyponájom - Košúty Luxury

Reality Košúty

Rodinný dom | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj komfortný 3 izbový rodinný dom / dvojdom v obci Košúty, okr. Galanta,

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košúty

207,000 € 2688 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v srdci Tokajskej vínnej oblasti – Slovenské Nové Mesto.

Reality Slovenské Nové Mesto

Rodinný dom | xx | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, v srdci Tokajskej vínnej oblasti – Slovenské Nové M

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovenské Nové Mesto

207,000 € 1035 €/m²

POSLEDNÁ PRÍLEŽITOSŤ v Potzneusiedl! Rodinný dom v rakúskom pohraničí za cenu, ktorá neváha.

Reality Potzneusiedl

Rodinný dom | Rakúsko | Potzneusiedl | -

Predstavte si bývanie, ktoré vám dáva slobodu, priestor a nekonečné možnosti. Táto moderná novo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Potzneusiedl

335,000 € 2532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny 4-izbový rodinný dom – komfort, štýl a nadčasovosť pre vašu rodinu *** PARKOVANIE PRIAMO NA POZEMKU ***

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Vinohradnícka | 150 m²

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BEVfMZX73hS VIDEO: https://yout

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

474,900 € 3166 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ - Dom s históriou a pozemkom v centre Chtelnici

Reality Chtelnica

Rodinný dom | 150 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj rodinný dom s históriou v obci Chtelnica, priamo v centre na

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

128,000 € 853 €/m²

PREDAJ exkluzívneho RD v obci Zvončin

Reality Zvončín

Rodinný dom | 180 m²

REALL INVEST chystá rodinný dom na predaj v obci Zvončín. Ide o exkluzívnu modernú nehnuteľnos

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zvončín

383,000 € 2128 €/m²

PREDAJ | 4i DOM s Kráľovským 24 árovým pozemkom Prešov, N. Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Vranovská 25A | 150 m²

24 ÁROV SLOBODY, BAZÉN ZA OKNOM A CENTRUM MESTA NA DOSAH. DOM, KTORÝ NEPREDÁVA LEN ŠTVORCE, ALE

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 5-izbového rodinného domu – bungalov v lukratívnej lokalite Medové lúky

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Šípkova | 127 m²

Odporúčame!!! Ponúkame na predaj moderne riešený 5-izbový rodinný dom typu bungalov v neprec

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

399,000 € 3142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj RD v tichej lokalite mesta Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | poľná | 183 m²

Pokojné bývanie takmer v centre mesta,no zároveň bez mestkého ruchu s atmosférou vidieckeho býv

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

215,000 € 1175 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 1875 €/m²

Dom vhodný na bývanie alebo ako chalupa v oblasti Perín-Chym, časť Gomboš (3338 m2)

Reality Perín-Chym

Rodinný dom | Gomboš | 220 m²

ProximityReal vám ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 3 338 m², na ktorom je možná v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Perín-Chym

1 € 0 €/m²

Predaj | Útulný 4-izbový dom vo vyhľadavanej lokalite Malé Bielice

Reality Partizánske

Rodinný dom | KÚPEĽNÁ | 98 m²

ZNÍŽENÁ CENA – PRIESTRANNÝ POZEMOK A SKVELÁ LOKALITA SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5-izb. RD v cene bytu v BA - Ady Park v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Adyho | 123.56 m²

🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2022 €/m²

TOP CENA - Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a podkrovím

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 200 m²

Predstavujeme na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite na veľkom pozemku (900 m2),

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

155,000 € 775 €/m²

Na predaj moderná novostavba rodinného domu – Ďurďošík, Košice-okolie

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | Ďurďošík | 143 m²

Proximity real ponúka na predaj slnečný,priestranný a moderne riešený rodinný dom – novostavbu,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

274,999 € 1923 €/m²

Na predaj priestranný gazdovský dom v obci Helcmanovce (okres Gelnica).

Reality Helcmanovce

Rodinný dom | Helcmanovce | 114 m²

Proximity real ekluzívne ponúka na predaj gazdovský dom s rozsiahlym pozemkom 1577m2 v obci He

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Helcmanovce

47,999 € 421 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30426)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie