FOIT - DOMOV, KDE SA RODIA SPOMIENKY

Reality Cífer

Rodinný dom | 92 m²

Základné informácie * Adresa: Bernoláková ulica, Cífer * Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom s

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cífer

229,500 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba - 4-izbový rodinný dom, Cífer – Karlov Dvor

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkam na predaj moderný 4-izbový rodinný dom, novostavba (2025), energeticky úsporný nízkoene

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 2350 €/m²

Na predaj 2 rodinné domy vhodné na bývanie i podnikanie, Trnava!

Reality Trnava

Rodinný dom | 550 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dva rodinné domy v lokalite Zátvor, Trnava, situované na pozemku

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

528,000 € 960 €/m²

Rezervované! Na predaj 2 izbový rodinný dom, Dolné Orešany!

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 119 m²

Ponúkame na predaj menší vidiecky rodinný dom v obci Dolné Orešany. Ide o útulný 2-izbový rodin

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

89,000 € 748 €/m²

Nová cena! Na predaj zánovný, útulný rodinný dom, Šurovce!

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne u nás ponúkame na predaj zánovný 17 ročný rodinný dom v Šúrovciach. Dom bol postaven

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šúrovce

214,000 € 1427 €/m²

Rezervované ! Rodinný dom na predaj, Suchá nad Parnou!

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | 108 m²

V prekrásnom prostredí priehrady Suchá nad Parnou, ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinn

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

162,000 € 1500 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj útulný vidiecky rodinný dom s letnou kuchyňou a domčekom pre hostí

Reality Cífer

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 149 m²

Ponúkame na predaj útulný vidiecky rodinný dom s letnou kuchyňou altánkom a domčekom pre hostí

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Cífer

285,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpte si MODERNÝ, IDYLICKÝ 5i RD v NADŠTANDARDE s KRBOM, JAZIERKOM

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 168.6 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj VÝNIMOČNÝ, NÍZKONÁKLADOVÝ 5-izbový rodinný dom s JA

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Opoj

438,000 € 2598 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOPKOVÁ 4-izbová NOVOSTAVBA s krásnym pozemkom 600m2 ! REZERVOVANÉ

Reality Boleráz

Rodinný dom | 600 m²

TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Boleráz, ktorá sa nac

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boleráz

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

RENESANČNÝ MEŠTIANSKY DOM S KOMERČNÝM PRIESTOROM, TRNAVA, ID: 0444

Reality Trnava

Rodinný dom | Pekárska | 450 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočný, citlivo zrekonštruovaný meštiansky d

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Trnava

780,000 € 1733 €/m²

člen NARKS

Novostavba moderného 4-izb. rodinného domu na predaj

Reality Trnava

Rodinný dom | 80 m²

Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

+++REZERVOVANÉ+++ NA PREDAJ KRÁSNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU LEN KÚSOK OD TRNAVY+++

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Agátová | 150 m²

+++REZERVOVANÉ+++ NA PREDAJ KRÁSNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU LEN KÚSOK OD TRNAVY+++ Kamenár&P

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

437,700 € 2918 €/m²

PREDAJ 2. etapa - 5-izbový RD s možnosťou dvojgaráže - holodom- 10 min od Trnavy - Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu (HOLODOM) dvojpodlažný 5-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM, dvomi kú

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Cífer

249,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2. etapy - 5-izbový RD s možnosťou dvojgaráže - 10 min od Trnavy - Cífer (Pác)

Reality Trnava

Rodinný dom | 126 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Trnava

249,990 € 1984 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Špačince

345,000 € 2530 €/m²

PREDAJ rodinného domu s bazénom a záhradou v Trnave – Tulipán

Reality Trnava

Rodinný dom | Astrová | 336 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s bazénom, dvo

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Výstavba moderného 4 izbového murovaného bungalovu

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Hlavná | 105 m²

Ponúkame možnosť výstavby nízkoenergetického murovaneného rodinného domu na vašom pozemku. Ak p

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Trnava

125,000 € 1190 €/m²

REZERVOVANÉ!!! RODINNÝ DOM,5 IZB. S VEĽKÝM POZEMKOM, GARÁŽ, ŠPAČINCE

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný rodinný dom v obľúbenej obci Špačince, vzdialenej len pár m

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Domy na predaj Trnava

298,000 € 1628 €/m²

Rezervované - Vidiecky dom s dušou, okrasnou záhradou a bazénom – pokojné bývanie v Dechticiach

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Rezervované!!! Hľadáte dom, kde môžete spomaliť, oddýchnuť si a užívať si život na záhrade? Ten

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 1875 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 209 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++Kamenár&Partners

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

Moderné novostavby vo výbornej lokalite - Biely Kostol

Reality Trnava

Rodinný dom | 119 m²

TT Reality - Vám so súhlasom majiteľa dáva do pozornosti predaj 6 novostavieb rodinných domov t

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

329,000 € 2765 €/m²

PREDAJ ! Polyfunkčný objekt : Obchodný priestor + 3 izbový byt

Reality Špačince

Rodinný dom | Hromová | 200 m²

Mezei&Mezei vám dáva do pozornosti ideálnu ponuku na rozvoj vášho podnikania a to tento Polyfun

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 24.01.2026
Domy na predaj Špačince

360,000 € 1800 €/m²

PREDAJ ! 4- izbová novostavba rodinného domu v obci Opoj pri Trnave

Reality Opoj

Rodinný dom | 90 m²

Mezei&Mezei Vám ponúka na predaj 4- izbovú novostavbu rodinného domu v obci Opoj v blízkosti Tr

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Opoj

250,000 € 2878 €/m²

Privátny ranč pri Malých Karpatoch | 8634 m² súkromia, jazdiareň, vínne pivnice | 20 min od Trnavy

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | 300 m²

V exkluzívnom zastúpení ThamReality ponúkame na predaj unikátny súkromný areál v prírode Malých

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

649,000 € 2163 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie