Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28.06 m²
Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite s výhľadom na Štrkove
10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Kempelenova | 64 m²
Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² v obľúbenej lokalite Karlova Ves na Kemp
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Novozámocká | 801.66 m²
Ponuka na prenájom prevádzkovo – administratívna budova vo výmere 801,66m2 na ulici Novozámocká
3,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 24.5 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu vo výmere 24,5 m² na ulici Novozámocká, Nitra s
147 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 234 m²
Ponuka prenájom rekonštruovaných kancelárskych priestorov na ulici Novozámocká, Nitra v samosta
1,870 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²
Na prenájom exkluzívny obchodný priestor o veľkosti 815m2 so stropným chladením/vykurovaním v e
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Nezadaná | 1,206 m²
Ponúkame na prenájom halu o výmere 500 až 1206 m² nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej budove mes
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Hálova | 1,500 m²
Ponúkame na prenájom veľkorysý komerčný priestor s výmerou približne 600 m² s terasou vo vyhľad
4,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bosákova | 48 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, priestranný 2-izbový byt s rozlohou 47,96 m2, s k
700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Na pántoch | 7,400 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo
5.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Ulica Priemyselná | 3,300 m²
Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory v logisticko-priemyselnej zóne, Priemyselná -
5.2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 36.6 m²
Exkluzívne novo rekonštruované priestory v centre Malaciek na hlavnej ul. Obchodný priestor o
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bottova | 15 m²
Ponúkame do prenájmu kancelárske priestory v bývalom areáli IDEA v mestskej časti Dolné Krškany
300 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 250 m²
Na prenájom – exkluzívne kancelárske priestory v Trnave (City Park) Ponúkame na prenájom moder
3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Bratislavská | 4,700 m²
Ponúkame na prenájom voľné plochy o výmere 1500 m2 a 4700 m2. Jedná sa o voľné plochy bez budov
0.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 83.75 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Malobielska | 680 m²
Ponúkame na prenájom výrobno – skladové priestory vo Veľkom Bieli na ulici Malobielska. Areá
3,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 48.9 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Radlinského ul. v BA I - Staré Mesto. Úžitková plo
601.88 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Technická | 311 m²
Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo
4,021.23 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²
Prenájom samostatných kontajnerových skladov – 15 m², Galvaniho ulica Bez provízie RK
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI
12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 330 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, na rohu Obchodnej ulice a Hurbanovho námestia, o
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | 1,000 m²
Budova sa nachádza v meste Hodonín, len 5min. k pripojeniu na diaľnicu BA -Brno. Celk
5.6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²
Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj
13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.