Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²
Ponúkame na predaj kvalitný a pohodlný 4-izbový bungalov – novostavbu v obci Čakajovce, nachádz
285,000 € 1993 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 102 m²
Ponúkame na predaj priestranný, zdravý 3-izbový rodinný dom v obci Trávnica. Dom je postavený n
99,900 € 979 €/m²
Polyfunkčný objekt | Obecná | 1,067 m²
Podnikanie a Bývanie na jednom mieste? V Zlatých Moravciach to máte v jednom balení! Nitrianska
650,000 € 609 €/m²
Skladový objekt | Dvorčanská | 694 m²
Na prenájom variabilný nebytový priestor v strategickej lokalite Nitra – Dolné Krškany. Ponúka
1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Iný objekt | Kravany nad Dunajom | 3,500 m²
Ponúkame Vám na predaj Kaštieľ v obci Kravany nad Dunajom, okres Komárno, ktorý sa nachádza na
850,000 € 243 €/m²
Apartmán | Termálna | 27 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej
79,900 € 2959 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 61 m²
Nové bývanie alebo skvelá investícia? Tento byt v Nitre má oboje. Predstavte si bývanie v jedn
169,000 € 2770 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova trieda | 75 m²
Na prenájom štýlový, luxusný 3 izb. byt s dvomi terasami a parkovacím miestom v exkluzívnej lok
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej obci Nové Sady – len 18 km od Nitry! Hľadáte bývanie v
145,000 € 725 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,559 m²
Na predaj pozemok so starším RD v mestskej časti Nitry – Dolné Krškany . Výmera pozemku je 155
89,000 € 57 €/m²
Reštaurácia | 370 m²
Ponúkame na predaj dlhodobo fungujúcu reštauráciu so stabilnou klientelou a kompletným vybavení
349,000 € 1095 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ak hľadáte priestranné bývanie s dostatkom súkromia, kvalitnou konštrukciou a vlastným parkom,
395,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Malé Vinice | 132.74 m²
Predstavujeme Vám nový projekt - Nové vinice – moderné bývanie v Chorvátskom Grobe Objavte pok
Info v RK
Rodinný dom | 102.9 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokojné prostredie mimo ruchu mesta, no zároveň výbornú dostupnos
199,900 € 1866 €/m²
Rodinný dom | 102.9 m²
Moderné bývanie, ktoré má štýl aj praktické riešenia – ideálne pre mladé rodiny, ktoré hľadajú
198,000 € 1837 €/m²
3 izbový byt | Južná | 68 m²
Na prenájom moderný 3 izbový byt v bytovom komplexe „Nová Nitra" na ulici Pivovarská. Dispozíc
1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²
V ponuke na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 600 m2. Pozemok sa nachádza v tichom pros
144,000 € 240 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 36.24 m²
Štýlové bývanie v architektonicky výnimočnej novostavbe ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE výmera bytu: 36,26
103,000 € 2842 €/m²
Záhrada | Pri kaplnke | 421 m²
Na predaj pekná záhrada v blízkosti lesa, dosahu MHD, Štitáre. Pozemok je situovaný v obľúbene
44,900 € 107 €/m²
3 izbový byt | M. Benku | 78 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Zlatých Moravciach Ponúkame na
145,000 € 1859 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Hľadáte domov, ktorý vonia novotou a ponúka špičkové technologické riešenia? V novej lokalite m
239,000 € 2255 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,144 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký stavebný pozemok v obci Melek so šírkou pozemku 24 m. Na pozemku p
50,000 € 23 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj vidieka, moderné technológie a energetickú nezávislosť? V ob
285,000 € 3167 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Martin nad Žitavou, len pár minút od Zlatých
115,900 € 580 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.