ASSENZIO - PRENÁJOM - OBCHODNÉ PRIESTORY - GALVANIHO - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 125 m²

ASSENZIO property ponúka na PRENÁJOM obchodné priestory na Galvaniho ulici v novo dokončenej bu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ASSENZIO – predaj rekreačnej chaty s pozemkom priamo pri Malom Dunaji

Reality Potônske Lúky

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Hľadáte miesto, kde sa spojí kľud prírody s možnosťou aktívneho oddychu? Ponúkame vám rekreačnú

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Potônske Lúky

139,000 € 4633 €/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 3 IZBOVÝ BYT – KYSUCKÁ – STARE MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 112 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na prenájom veľkometrážny, priestorovo veľkorysý a presvetl

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

NA PRENÁJOM – DOM S VÝHĽADOM NA DUNAJ – MEDZIERKA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Medzierka | 76 m²

Realitná kancelária Assenzio exkluzívne Vám ponúka na prenájom samostatne stojaci, štýlový a ko

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

ASSENZIO-REZERVOVANÉ-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-NOVOSTAVBA-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite Devínskej Novej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 4627 €/m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE - PREDAJ - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 103 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu – Horná Potôň, časť Benkova Potôň (okres Dunajská Streda) Rea

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

259,900 € 2523 €/m²

VILLA SPECTRA - futuristické bývanie na najvyššej úrovni

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 506 m²

Miesto, kde sa stretáva svetlo, priestor a technológia v dokonalej harmónii. Každý detail tejto

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

ASSENZIO-EXKLUZÍVNE-PRENÁJOM-KOMERČNÝ PRIESTOR-574M2-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | 513.57 m²

Realitná kancelária Assenzio s.r.o. ponúka exkluzívne na prenájom komerčný priestor, o rozlohe

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Na PREDAJ 4-izbový bungalov 150m2 vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Južný prameň | 150 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA Veľký stavebný pozemok Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o celkovej výmere 1585 m2, ktorý sa nachádza v strede

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny, moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, moderne zariadený 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2-izbový byt na prenájom, kúsok od centra mesta

Reality Senica

2 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt o výmere 48 m², ktorý sa nachádza na 1/3 poschodí na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

440 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Menší rodinný dom Borský Mikuláš - ideálny na chalupu

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 277 m²

Ponúkame na predaj menší 2-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Borský Mikuláš. N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

103,000 € 372 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zariadená garsónka na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 22 m²

Ponúkame na prenájom garsónku o výmere 22 m2, ktorá sa nachádza na prízemí v bytovom dome na Že

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

370 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny, moderný 3-izbový byt v tichej lokalite

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt o výmere 74 m2, ktorý ponúka moderné a praktické bývanie

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

165,000 € 2230 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

REZERVOVANÉ Útulný 1-izbový byt s balkónom

Reality Senica

1 izbový byt | 32 m²

Ponúkame na predaj slnečný 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v tichej časti mesta na P

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

83,000 € 2594 €/m²

Novinka
Novinka

Skladový areál s pozemkom 10 000 m2 v priemyselnej zóne

Reality Senica

Priestor pre sklad | 1,005 m²

Ponúkame na predaj veľký skladový areál s výrobnou halou a pozemkom o celkovej výmere 9796 m2.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Senica

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou Hlboké

Reality Hlboké

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj praktický 4-izbový rodinný dom v novej lokalite obce Hlboké s názvom Lipová

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hlboké

209,900 € 1825 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s 2 balkónmi v centre mesta

Reality Senica

2 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na prenájom krásny, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 3/4 pos

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný pasívny dom v novo-vybudovanej lokalite Hlboké

Reality Hlboké

Rodinný dom | 119 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú novostavbu pasívneho domu v novo-vybudovanej lokalite Lipov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hlboké

249,000 € 2092 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký stavebný pozemok na predaj Senica časť Mlyny 1710 m²

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,710 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a pokojnej lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Výnimočný 5-izbový rodinný dom Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 200 m²

V exkluzívnom prostredí Penati Golf Resortu v obci Šajdíkove Humence ponúkame na predaj výnimoč

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

339,000 € 1695 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie