Rodinný dom s panoramatickým výhľadom na les v Marianke - skolaudované

295 000 € 1 844 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
160 m2
Ulica:

Mesto:
Marianka, Slovenská republika
Aktualizovaný: 07. 11. 2019 1. publikácia: 07. 11. 2019
Máme skolaudované! Štandard v cene!

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s celkovou výmerou 160,13 m2, ktorý sa nachádza na Slnečnej ulici v lokalite Marianka. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 530 m2. Cena rodinného domu je 295 000 €.

TRIDOMY Marianka je výnimočný projekt, ktorý ponúka exkluzívne bývanie s panoramatickými výhľadmi na blízky les. Tri radové poschodové rodinn
Prečítať viac é domy s modernou architektúrou majú veľmi dobre riešenú 4- izbovú dispozíciu s terasou a mierne svahovitým pozemkom.

Projekt sa nachádza v miernom kopci s krásnym výhľadom do všetkých strán, na konci tichej ulice Slnečná v Marianke. Domy sú rozmiestnené tak, aby mal každý z nich čo najväčšie súkromie a v spoločných častiach vždy dostatok slnka. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby nemali priechodné izby a boli oddelené denné časti od nočných. Ceny domov sa pohybujú od 275.000 EUR do 295.000 EUR.

Prevedenie domov: Štandard v cene
Domy sú postavené z tehlového muriva a kvalitne zateplené minerálnou vlnou spolu s finálnym povrchom fasády. Domy sa predávajú v prevedení štandard, ktoré zahŕňa podlahy, dlažby, obklady, sanitu, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, veľké 6- komorové plastové okná a balkónové dvere s izolačným trojsklom, predpríprava na klimatizáciu, anhydridové potery, fasádnu omietka, vápenno-cementové vnútorné omietky, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu.

Aktuálny stav ponuky domov si môžete pozrieť na našej stránke http://www.flatbook.sk/domy/malacky/4-izbovy/1218/tridomy-marianka

Lokalita:
Výhodou týchto bytov je, že sa nachádzajú do 5 minút pešo od centra Marianky a teda aj od občianskej vybavenosti. Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci, keďže je tu jazdecká škola, bazilika, turistické chodníky, bežecké či cyklistické trasy. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka, materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom).
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 160 m²
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Pozemok typ: rovinatý
Výmera pozemku celkom: 530 m²
Príjazd: asfaltová cesta
Zateplenie budovy: áno
Bezpečnostné zariadenie: áno
Internet: áno
Káblová televízia: áno
Garáž: áno
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay

+421 903 999 341 Zobraziť číslo

GRAVITAS a.s.

GRAVITAS a.s.

Ponuky spoločnosti: 106

Budyšínska 36
83102, Bratislava - Nové Mesto (SK)

295 000 € 1 844 €/m2

Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay

GRAVITAS a.s.

+421 903 999 341 Zobraziť číslo