Rodinný dom s výhľadom, ktorý si zamilujete, na slnečnom pozemku

Reality Brežany

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný rodinný dom v obci Brežany, len 15 km od Prešova. Ide o poctivú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brežany

185,000 € 1088 €/m²

Meštiansky dom na Hlavnej, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 618 m²

*Videoobhliadka*Lukratívna investičná príležitosť* Reality Hofer ponúka na predaj meštiansky do

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

1,100,000 € 1780 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderná 5 izbová novostavba RD 12 min od Prešova, Podhorany

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 160 m²

*Rezervované*Videoobhliadka* Reality Hofer ponúka na predaj 5 izbovú novostavbu rodinného domu

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhorany

280,000 € 1750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmánový dom s polyfunkciou, Prešov, Hlavná, pozemok 410 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | 600 m²

TUreality ponúka na predaj meštiansky dom v centre mesta Prešov, v ktorom sa na štyroch NP nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

1,290,000 € 2150 €/m²

NOVOSTAVBA LUXUSNÝ RD NOVÝ ŠALGOVIK NA BÝVANIE AJ NA PODNIKANIE

Reality Prešov

Rodinný dom | Pod Šalgovíkom | 200 m²

Dáme do prenájmu LUXUSNÚ VEĹMI PEKNÚ, VEĹKÚ DVOJPOSCHODOVÚ NOVOSTAVBU: 5-izbový RD , ktorý sa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, PREŠOV, ul. POD KAMENNOU BAŇOU

Reality Prešov

Rodinný dom | Pod Kamennou baňou | 180 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový rodinný dom v Prešove - ul. Pod Kamennou baňou. Dom na pozemku 4

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Prešov

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rodinný dom s priestranným pozemkom a krásnym výhľadom, Prešov, Solivar

Reality Prešov

Rodinný dom | Soľná | 257 m²

FOK Realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

395,000 € 1537 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v Malom Šariši po komplet. rekonštrukcií

Reality Malý Šariš

Rodinný dom | 322 m²

Stačí si priniesť kufre a bývať. Bývanie bez kompromisov, kde je všetko hotové. Tento rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malý Šariš

Info v RK

PRIPRAVUJEME PREDAJ – MODERNÝ RODINNÝ DOM

Reality Dulova Ves

Rodinný dom | 138 m²

Pripravujeme predaj moderného nízkoenergetického rodinného domu s premyslenou dispozíciou a kva

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dulova Ves

389,000 € 2819 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom / chalupa s obrovským pozemkom v obci Hrabkov

Reality Hrabkov

Rodinný dom | 95 m²

Hľadáte únik z mestského zhonu, no nechcete stratiť komfort? Realitná kancelária KAPA REAL ESTA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrabkov

89,900 € 946 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj novostavby rodinného domu v obci Veľký Šariš v blízkosti Prešova

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Slnečná | 105 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu v malebnej obci Veľký Šariš v blízkosti kr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

Cena dohodou

Tehlová novostavba 4 – izbového rodinného domu v Petrovanoch

Reality Petrovany

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Buďte medzi prvými!!!! Táto nehnuteľnosť mala veľmi veľký pozitívny ohlas. Keďže prvé dva dom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Petrovany

329,900 € 3203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - Rodinný dom na Šidlovci – bývanie pri lese, ktoré si zamilujete

Reality Prešov

Rodinný dom | Stavbárska | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie v prírode, no zároveň na skok od mesta? Ponúkame na predaj moderný 4-iz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Prešov

489,000 € 3543 €/m²

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 103 m²

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

329,900 € 3203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný Vynikajúca novostavba tehlového rodinného domu blízko lesa

Reality Prešov

Rodinný dom | Poľovnícka | 134 m²

Rezervovaný Ponúkame na predaj priestranný 5 – izbový bungalov na Poľovníckej ulici v Prešove –

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Prešov

399,500 € 2981 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM | ŽUPČANY | NOVÁ CENA

Reality Prešov

Rodinný dom | 742 m²

Váš Nový Život Len 5 Minút Od Prešova! Priestranný Rodinný Dom IHNEĎ VOĽNÝ – Župčany Predstavte

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Prešov

169,900 € 229 €/m²

RODINNÝ DOM | PREŠOV – SÍDLISKO ŠVÁBY

Reality Prešov

Rodinný dom | Urxova | 101.4 m²

Mestské bývanie so záhradou a dušou sídliska Šváby Predstavte si moment, keď hľadáte pokoj vlas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

332,990 € 3284 €/m²

UPUSTENÉ od dražby rodinného domu v obci Veľký Šariš, okres Prešov

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je rodinný dom nachádzajúci sa na Šarišskej ulici v obci Veľký Šariš s výborno

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

119,250 €

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na dražba Veľký Šariš

119,250 €

Priestranný rodinný dom - Solivar

Reality Prešov

Rodinný dom | 174 m²

TUreality ponúka vynikajúco dispozične riešený 6-izbový rodinný dom s garážou a záhradou v rado

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

320,000 € 1839 €/m²

Rodinný dom Široké

Reality Široké

Rodinný dom | 80 m²

Impulz Real, s.r.o., v zastúpení Ing. Jany Jevočinovej, ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Široké

56,000 € 700 €/m²

člen NARKS

VÝHRADNE! Rodinný dom, Prešov, Ruská Nová Ves, poz. 901 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | 120 m²

Skôr, než začnete čítať text inzerátu, pozrite si video: https://youtu.be/c7Sm_P1rQFg Turealit

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

259,999 € 2167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME! NOVOSTAVBA, rodinný dom, Župčany, pozemok 600 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | 600 m²

TUreality pripravuje do predaja novostavbu rodinného domu v obci Župčany na pozemku 600 m2, zas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

269,999 € 450 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | RODINNÝ DOM | LIČARTOVCE, OKR. PREŠOV

Reality Ličartovce

Rodinný dom | 181 | 206 m²

Predstavte si miesto, kde sa končí kompromis medzi mestským životom a túžbou po absolútnom súkr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ličartovce

324,990 € 1578 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie