--- REZERVOVANÝ--- PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV

Reality Drienov

Rodinný dom | Kvetná | 160.52 m²

Niektoré domy si len pozriete… a niektoré vo vás okamžite vyvolajú pocit, že ste doma. Tento 4

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drienov

414,900 € 2585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 600 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

200,000 € 513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏡 Prenájom novostavby rodinného domu – Prešov, Šalgovík, Matušková ulica

Reality Prešov

Rodinný dom | Muškátová | 180 m²

Ponúkame na prenájom modernú novostavbu rodinného domu v tichej a vyhľadávanej lokalite Prešov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Dva domy na predaj: Prešov – Solivar ulica Kukučínová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kukučínová | 260 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti Prešova na Solivare, ulica Kukučí

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

275,000 € 1058 €/m²

Novostavba 4 izb. RD s terasou, Kendice

Reality Kendice

Rodinný dom | Kendice | 101.7 m²

Ponúkame na predaj novostavbu útulného a slnečného dvojpodlažného rodinného domu, ktorý je súča

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kendice

225,000 € 2212 €/m²

NA PREDAJ_DOM RABÍNA v Prešove_architektonický skvost

Reality Prešov

Rodinný dom | Okružná | 553 m²

PREDAJ VEĽKOLEPEJ HISTORICKEJ BUDOVY V PREŠOVE NA OKRUŽNEJ ULICI ARCHITEKTONICKÝ SKVOST 3 PODLA

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

1,133,000 € 2893 €/m²

Na predaj NOVODOMY Haniska pri Prešove

Reality Haniska

Rodinný dom | KROMPAŠSKÁ | 108 m²

Lucia Majerník a Leonides Real Vám ponúka na predaj rodinné domy v projekte s názvom NOVODOMY H

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Domy na predaj Haniska

319,800 € 2961 €/m²

Na predaj NOVODOMY Haniska pri Prešove

Reality Haniska

Rodinný dom | KROMPAŠSKÁ | 108 m²

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Haniska

319,800 € 2961 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s garážou v Prešove na Šidlovci.

Reality Prešov

Rodinný dom | 288 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 6 - izbový dom s garážou v Prešove, v obľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

320,000 € 1111 €/m²

Novinka
Novinka

Monika -Rodinný dom nad SIII. (F746-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | č.d. | 100 m²

(F746-12-ANM) 3 izb skvelý rodinný dom sa nachádza na vynikajúcom tichom ale zároveň akčnom mi

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

239,900 € 2399 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ 4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM / VEĽKÝ ŠARIŠ - KANAŠ

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Veľký Šariš | 75 m²

REZERVOVANÉ ! 🌲 Moderný 4-izbový drevodom: Život v súlade s prírodou a úplná sloboda Hľadáte ú

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

178,000 € 2373 €/m²

Znížená cena pre RODINNÝ DOM V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE v obci Záborské, Prešov

Reality Záborské

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Záborské

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom, mestské bývanie, s 2 bytovými jednotkami, predaj, centrum Prešova, Kotrádová ulica

Reality Prešov

Rodinný dom | Kotrádova | 260 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v š

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

388,000 € 1492 €/m²

Super sídlo firmy alebo bývanie blízko centra

Reality Prešov

Rodinný dom | Jesenského | 70 m²

Na predaj rodinný dom – Prešov, ul. Jesenského Ponúkame na predaj slnečný a útulný dom v tiche

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj: Moderná novostavba rodinného domu v obci Svinia

Reality Svinia

Rodinný dom | Šarišská | 110 m²

Na predaj: Moderná novostavba rodinného domu pripravená na okamžité bývanie v obci Svinia Inži

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svinia

239,000 € 2173 €/m²

Novostavba s krásnym výhľadom

Reality Petrovany

Rodinný dom | 96 m²

Na predaj nový 4-izbový rodinný dom – Petrovany, len 2 km od Prešova Hľadáte moderné bývanie s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Petrovany

189,000 € 1969 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom - K Surdoku (N013-12-MIDUt)

Reality Prešov

Rodinný dom | 155 m²

Moderný 5-izbový rodinný dom na predaj Pokojná lokalita | Pozemok 5 árov | Úžitková plocha 155

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

XL BÝVAME - dom 2026 v Ľuboticiach predpredaj (F714-12-ANM)

Reality Ľubotice

Rodinný dom | Ľubotice | 124 m²

(F714-12-ANM) Úžitková plocha RD holodom 124m2, pozemok 1,5ár, zastavaná plocha 113m2. Typ: dv

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

300,000 € 2419 €/m²

Komplet na kľúč nový murovaný dom za 80.000€ (F737-12-ANM)

Reality Záborské

Rodinný dom | Prešov | 97 m²

(F737-12-ANM) Uvažujete s výstavbou nového rodinného domu? Tak tejto ponuke len ťažko odoláte.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Záborské

80,000 € 825 €/m²

Kľúčová novostavba na kľúč - Fintice (F719-12-ANM)

Reality Fintice

Rodinný dom | Fintice | 132 m²

(F719-12-ANM) Vo Finticiach dokončená novostavba vrátane sanity. Dôležité údaje: murivo tehla

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fintice

230,000 € 1742 €/m²

Elegantné novostavby: rodinný dom - Ľubotice (F741-12-ANM)

Reality Ľubotice

Rodinný dom | c.d. | 100 m²

RD Lubotice (F741-12-ANM) Ak túžite po neobyčajnom dome v tichej časti mesta s rýchlou dostupn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

360,000 € 3600 €/m²

Stavebný pozemok + RD Prešov - Solivar -Šváby (F677-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | Švábska | 146 m²

F677-12-ANMi Rodinný dom Pozemok o výmere cca 1226m2 sa skladá z troch častí 598m2, 512m2 a 1

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Novostavba, ktorá vás nadchne - Fintice (F718-12-ANM)

Reality Fintice

Rodinný dom | Fintice | 132 m²

(F718-12-ANM) Poctivá novostavba na kľúč. Technické údaje: úžitková plocha (132m2), zastavaná

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fintice

245,000 € 1856 €/m²

Tehlová HOTOVÁ novostavba viac ako holodom (F672-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | . | 105 m²

(F672-12-ANMi) Rodinný dom V novej časti Prešov- Nižná Šebastová novostavba - bungalov (tehlo

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 2810 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie