Exkluzívna ponuka v Nitre, časť Šúdol - 4-izbový rodinný dom navrhnutý architektmi

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 135 m²

Túžite po bývaní, ktoré vás inšpiruje? Predstavujeme vám jedinečný 4-izbový dom v lokalite Šúdo

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Domy na predaj Nitra

519,000 € 3844 €/m²

CREDA | predaj 4-izb. rodinný dom na kľúč, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

211,150 € 1624 €/m²

REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ Predaj 5 izbového rodinného domu v pôvodnom stave - Branč

Reality Nitra

Rodinný dom | Nová | 180 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom / pozrite si videoprezentáciu / v obci Branč, ktorá sa nachád

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nitra

146,990 € 817 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ:7-izbový RD s garážou; Nitra-Štitáre; pozemok 800 m2;366.000 €

Reality Štitáre

Rodinný dom | 220 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj veľký rodinný dom s garážou v obci Štitáre, v tic

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Štitáre

366,000 € 1664 €/m²

Rodinný dom Monet

Reality Nitra

Rodinný dom | 71.5 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Nitra

71,999 € 1007 €/m²

Rodinný dom Nitra Levická cesta

Reality Nitra

Rodinný dom | Levická | 360 m²

Exkluzívne v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj rodinný dom v Nitre- časť Chrenová,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

312,000 € 867 €/m²

Znížená cena - Rodinný dom Čifáre

Reality Čifáre

Rodinný dom | Hlavná 199 | 100 m²

Exkluzívne v našej relaitnej kancelárii ponúkame na predaj rodiný dom v pôvodnom stave, postave

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čifáre

105,000 € 1150 €/m²

Exkluzívne na predaj!!! Útulný, slnečný rodinný dom vo Veľkom Záluží.

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 122 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný 4 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

150,000 € 1148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj starší dom na krásnom pozemku JELŠOVCE okr. Nitra 1370 m2.

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 1,373 m²

TUreality ponúka na predaj starší dom v obci Jelšovce, okres Nitra. Dom leží v centre obce na r

Publikované: 13.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

86,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj holodom s parcelou na stavbu ďalšieho domu v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Nová Ves nad Žitavou

Rodinný dom | 218 m²

TUreality Vám ponúka priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Novej Vsi nad Žitavou. Dom

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Ves nad Žitavou

167,000 € 816 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom, Nitra - Klokočina

Reality Nitra

Rodinný dom | Popradská | 120 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom. Možnosť využitia: bývanie, sídl

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj posledný 4-izb. rodinný dom, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Rišňovce | 109 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

185,400 € 1701 €/m²

Predaj RD v úplnom centre, pozemok 6á, Staré mesto

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj RD so záhradou a garážou v abso

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

399,000 € 2660 €/m²

BYTOVÝ DOM PRI NITRE | 4 JEDNOTKY | Znižená cena

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Jelenecká | 390 m²

Ponúkame na predaj výnosovú nehnuteľnosť v obci Nitrianske Hrnčiarovce (5 minút od Nitry), vhod

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

269,000 € 690 €/m²

Časť na bývanie, druhá na prenájom! rodinný dom s veľkou záhradou a výhľadom na Zobor!

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Dom sa nachádza v tichej lokalite, kde vás ráno nebudí ruch mesta, ale pokoj a výhľad na Zobor

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,000 € 1496 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne: bungalov + 6 apartámov, Ivánka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 120 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 4i bungalov + 6 apartmánov v obci Ivanka pri Nitre. Dom je p

Publikované: 15.03.2022 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

1 € 0 €/m²

Historická nehnuteľnosť s potenciálom

Reality Čifáre

Rodinný dom | Hlavná 200 | 480 m²

Exkluzívne v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj bývalú faru v obci Čifáre, 19 km od

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čifáre

234,000 € 488 €/m²

Predaj 4 izbová novostavba RD, Jelšovce, krásne výhľady

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 123 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ RD VO VÝSTAVBE!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na preda

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

229,000 € 1862 €/m²

Na Predaj Rodinný dom 4izbový- Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²

MPM real ponúka na predaj RD 4 izbový: moderný rodinný dom novostavba, s úžitkovou plochou 11

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinný dom širšie centrum Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Brane

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

165,000 € 1500 €/m²

Mirareal-predaj rodinný dom 6. izbový, Veľký Cetín-REZERVE

Reality Veľký Cetín

Rodinný dom | Ulica pri Hostinci | 180 m²

Realitná kancelária MiraReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Veľký Cetín

100,000 € 556 €/m²

Arvin & Benet | Prémiová vila pod Zoborom s panoramatickými výhľadmi, bazénom a špičkovými technológiami

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 568.72 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj modernú vilu pod Zoborom, ktorá spája nadštandardný komfort, súk

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Nitra

Info v RK

PREDAJ - starší RD a priestranný pozemok na hlavnom ťahu Nitra – Nové Zámky!

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj starší RD na pozemku o výmere 1 885 m² v obci Ivanka pri Nitre, ktorý ponúka ideálnu

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

189,000 € 1718 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj chalupa pri Nitre - Ľudovítová

Reality Ľudovítová

Rodinný dom | 80 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Ľudovítová, okr. Nitra. Ideálny ako

Publikované: 17.05.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ľudovítová

44,000 € 413 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23028)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie