Dom s výhodami rezortu: bazén, vírivka, lounge bar a 7 izieb – Vinodol, Nitra

Reality Vinodol

Rodinný dom | Vinodol | 406 m²

✨ PREDAJ DOMU – Pozrite si 360° virtuálnu obhliadku a video! Všetky detaily, pôdorysy aj kompl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vinodol

399,999 € 985 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CREDA | predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svätopluk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

Info v RK

Priestranný 5 izbový rodinný dom s garážou na Chrenovej - 6,3 á

Reality Nitra

Rodinný dom | Majakovského | 185 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj nádherný charizmatický rodinný dom v pôvodnom stave, s ga

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,900 € 1459 €/m²

REZERVOVANÉ Nadštandardný rodinný dom na 10 á pozemku - Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Jaseňová | 250 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v obci Malý Lapáš. Hľadáte pok

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

229,000 € 916 €/m²

Na predaj starší rodinný dom s impozantným výhľadom na Nitru - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlohova | 48 m²

Reality na mieru v exkluzívnom zastúpení klienta ponúkajú na predaj menší rodinný dom s krásnym

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nitra

120,000 € 2500 €/m²

4 izbový rodinný dom v Lužiankach - možný odpočet DPH

Reality Lužianky

Rodinný dom | Rastislavova | 95 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v štádiu štandard, s dokončenou kuch

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lužianky

280,000 € 2947 €/m²

Praktický rodinný dom - Čakajovce - 1208 m2

Reality Čakajovce

Rodinný dom | 140 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj 3 a pol izbový rodinný dom po rekonštrukcii, na krásnom 1

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

218,000 € 1557 €/m²

Na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry, pozemok 535 m2

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | 27 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry s poze

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

80,000 € 2963 €/m²

Predaj 4izbový RD novostavba Alekšince

Reality Alekšince

Rodinný dom | 92.43 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v Alekšinc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Alekšince

239,000 € 2586 €/m²

!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! 3 - izb. rodinný dom s veľkorysou záhradou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! NÁJDETE LEN U NÁS Špecialista na reality RK FineLiving Mgr.

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

87,000 € 1088 €/m²

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Nad Hrabinou | 132.7 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného rodinného domu v tichej a príj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

303,999 € 2291 €/m²

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | 132.7 m²

Spoločnosť Findigo Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj modernú 3-izbovú novostavbu typ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

243,999 € 1839 €/m²

PREDAJ - Novostavba 3-izbového rodinného domu, Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Nad Hrabinou | 132.7 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

293,999 € 2216 €/m²

AZ. Predaj útulného 3-izbového rodinného domu s potenciálom a veľkorysou záhradou v obci Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, kde už najdôležitejšie rekonštrukcie máte za sebou? Ponúkam

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

187,000 € 1438 €/m²

Nehnuteľnosť s viacerými možnosťami využitia-RD, Lúčnica nad Žitavou, NR

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 650 m²

Nie každá nehnuteľnosť má len jedno využitie. Táto ich ponúka hneď niekoľko. V Lúčnici nad Žit

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

269,000 € 414 €/m²

Na predaj priestranný dom s potenciálom a výbornou polohou v centre.

Reality Nitra

Rodinný dom | Kmeťkova | 240 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti mesta Nitra n

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

430,000 € 1792 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Kynek | rozostavaná vila + pozemok 3414 m²

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod hájom | 1,050 m²

Rozostavaná rezidencia na pozemku s rozlohou 3414 m² v rezidenčnej lokalite Nitra – Kynek. St

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Nitra

639,880 € 609 €/m²

PREDAJ- RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM- BELADICE

Reality Nitra

Rodinný dom | Zlatomoravecká | 67.32 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Beladice, nachádzajúci sa v tichej ulič

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

120,000 € 1783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- DOM V CENTRE S MOŽNOSŤOU OFFICU NA JEDNOM MIESTE - NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Koceľova | 160 m²

Život v srdci Nitry: Kde sa práca mení na radosť a domov na oázu pokoja Predstavte si ráno,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 2188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MACH Reality na predaj 4 izbová novostavba len 15km od Nitry v Malom Cetíne

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu – nízkoenergetický drevodom s terasou len 15km od N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Malý Cetín

209,000 € 2272 €/m²

Rezervovane Novostavba dvojdom 4-izbový bungalovu vo Výčapoch – Opatovciach, Okružná ulica

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²

Ponúkame Vám moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov ktorý je súčasťou dvojdomu v obľúbenej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Výčapy-Opatovce

200,000 € 1695 €/m²

Exkluzívne iba v APEX reality 4i. podpivničený RD v Rišňovciach s pozemkom 2033 m2

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj prízemný, čiastočne podpivničený tehlový

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

185,000 € 1850 €/m²

REZEREVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ Rodinný dom v obci BRANČ v kľudnej ulici s veľkorysými izbami a pozemkom.

Reality Branč

Rodinný dom | Mlynský rad | 180 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom / pozrite si videoprezentáciu / v obci Branč, ktorá sa nachád

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Branč

146,900 € 816 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ* Na predaj Rodinný dom v prestížnej lokalite Nitra – Zobor, Radová ulica

Reality Nitra

Rodinný dom | Radová | 196 m²

Ponúkame na predaj nadčasový poschodový rodinný dom situovaný v jednej z najprestížnejších a na

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

319,900 € 1632 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23041)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie