BYTOČ RK - 3-izb byt 88m2 s vlastnou záhradkou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Precenicco

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 2 izbové exkluzívne apartmány v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

840,000 € 15273 €/m²

BYTOČ RK - 1-izb. apartmán s terasou a parkovaním v Taliansku - Lignano

Reality Taliansko

1 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Lignano Sabbiadoro, v centrálnej, ale tichej č

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

127,000 € 3969 €/m²

BYTOČ RK - pekný 3-izb byt 94m2 s garážou, parkovaním a 2x terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Palazzolo dello Stella

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano v Taliansku, ponúkame v tichej rezidenčnej štvrti Palazzo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

113,000 € 1202 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Gradisca d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

179,000 € 869 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 148m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti mes

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 476 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 167m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Palazzolo dello Stella

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame vo vyhľadávanej rez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

148,000 € 886 €/m²

BYTOČ RK - svetlý apartmán s veľkou terasou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, len 900 metrov od pláže ponúkame na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

122,000 € 1718 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - vidiecky 4-izb. RD v Taliansku neďaleko mora s pozemkom 1.080 m2 - Fiumicello

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

169,000 € 1300 €/m²

BYTOČ RK - pekný 1-izb. apartmán s veľkou terasou v Taliansku Bibione

Reality Taliansko

1 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj 1-izbový apartmán

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

97,000 € 2853 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - San Canzian d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

234,000 € 1279 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mestský dom v Taliansku pri lagúne neďaleko letoviska Lignano - Marano Lagunare

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - neďaleko letoviska Lignano Sabbiadoro, v centrálnej čast

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

195,000 € 1535 €/m²

BYTOĆ RK - 4-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia s pozemkom 1000m2 a garážou a garážou - Bagnaria Arsa

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

160,000 € 702 €/m²

BYTOČ RK - pekný 3-izb byt 88m2 s 2x loggiou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v mestečk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

BYTOČ RK - zrekonštruovaný 2-izb. apartmán s terasou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

V centrálnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbo

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

119,000 € 2767 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. RD v Taliansku so záhradou 900m2 neďaleko pobrežia - San Michele al Tagliamento

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro a taktiež slnečného ostrova Grado v Talia

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

248,000 € 895 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. radový RD s s terasou, loggiou a záhradkou v Taliansku - San Giorgio di Nogare

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

110,000 € 1279 €/m²

BYTOČ RK - Pekný 3-izb byt 122m2 s terasou, záhradou a parkovaním v Taliansku pri ostrove Grado - Fiumicello!

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

119,000 € 1044 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 2896 €/m²

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

179,000 € 869 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 3 izbový exkluzívne apartmán v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazere

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

749,000 € 8322 €/m²

BYTOČ RK - pekný 3-izb byt 70m2 s terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Latisana

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano Sabbiadoro v Taliansku, v tichej rezidenčnej štvrti meste

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 1286 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie