Rodinný dom | 140 m²
B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom s úžitkovou plocho
151,150 € 1080 €/m²
Rodinný dom | Tomčányiovská | 150 m²
Hľadáte moderné a pohodlné bývanie v pokojnej a zároveň výborne dostupnej lokalite? Ponúkame na
495,000 € 3167 €/m²
Rodinný dom | J. Goliána | 200 m²
Spoločnosť TARGETreal ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Martin, časť
Info v RK
Rodinný dom | Stráne | 380 m²
Vlastná vila pri meste - platíte len za pozemok. TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemo
279,900 € 737 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 348 m²
Hľadáte ideálne miesto na bývanie v pokojnej časti Martina s veľkým pozemkom a nádherným výhľad
249,000 € 716 €/m²
Rodinný dom | 156.16 m²
LIMITOVANÁ PONUKA NA 2 DOMY 299.900 EUR VIRTUÁLNA OBHLIADKA VZOROVÝ DOM NA KĽÚČ: https://my.ma
299,900 € 2658 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame na predaj priestory vhodné na bývanie aj podnikanie v tichej lokalite, blízko len 2 km
255,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | Tomčányiovská | 122 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu – polovicu dvojdomu, situovanú v pokojnej a vyhľad
369,000 € 3025 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
Exkluzívna nehnuteľnosť s historickým charakterom na veľkorysom pozemku – Martin, Priekopa Pon
255,000 € 1962 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
EXKLUZÍNE AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený a zariadený 5-izbový 2 poschodový Rodi
340,000 € 2125 €/m²
Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²
AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača
199,900 € 2856 €/m²
Rodinný dom | Hájska | 130 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 5 izbový Rodinný Dom s pozemkom 713 m2 na Karvaša
229,000 € 1762 €/m²
Rodinný dom | Diviaky | 200 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj prerobený 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach ča
159,900 € 800 €/m²
Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2
315,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | 959 m²
TUreality vám ponúka na predaj moderný murovaný bungalov v obci Ivančiná. Dom bol postavený pre
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,016 m²
TUreality Vám ponúka na predaj tehlový rodinný dom v obci Turčianske Kľačany Dom je v pôvodnom
Cena dohodou
Mobilný dom | 40 m²
IBA U NÁS! Ponúkame na predaj mobilný dom s rozlohou pozemku 1917 m², situovaný v obľúbenej záh
180,990 € 4525 €/m²
Rodinný dom | Stráne | 120 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj rodinnej štvrte s mestskou dostupnosťou? Ponúkame na predaj
240,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Tomčany | 279 m²
Na prenájom rodinný dom - novostavba, vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná sa o č
Cena dohodou
Rodinný dom | Slovany | 106 m²
Ponúkame na predaj rozostavanú platňu na 4 izbový bungalov, v obci Slovany okres Martin. Možno
95,000 € 896 €/m²
Rodinný dom | d. kužela | 769 m²
Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca
239,900 € 312 €/m²
Rodinný dom | Tomčany | 139 m²
Ponúkam na predaj novostavbu moderného, 4 izbového murovaný rodinného domu (bungalov) s garážou
475,000 € 3417 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.