Na prenájom rodinný dom s garážou, novostavba, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderný 4-izbový murovaný rodinný dom (bungalov) s garážou, nachádza

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, novostavba, Martin - Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Ponpkam na predaj novostavbú rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

375,000 € 1344 €/m²

Priestranný rodinný dom, Košťany nad Turcom

Reality Martin

Rodinný dom | Bernolákova | 145 m²

Skolaudovaná novostavba priestranného rodinného domu modernej architektúry v obci Košťany nad T

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj Rekreačná chata, Jedľoviny

Reality Martin

Rodinný dom | 119 m²

TUreality Vám ponúka na predaj zrub v rekreačnej lokalite Jedľoviny pod Martinskými hoľami. Neh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj energeticky úsporný rodinný dom 138m2, Martin, Bystrička

Reality Martin

Rodinný dom | Bystrička - Lazky | 138 m²

MAX PROFI Reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový zrekonštruovaný nízkoenergetický rodinn

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

234,900 € 1702 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na Brezovej ulici v Martine na predaj

Reality Martin

Rodinný dom | Brezová | 367 m²

Predaj rodinného domu v Martine na Brezovej ulici Predáme RD v Martine pre pokojný život, na

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

357,660 € 975 €/m²

člen NARKS

Bytový dom vo Vrútkach s pripraveným projektom na 4 byty

Reality Martin

Rodinný dom | 442 m²

TUreality Vám ponúka na predaj investičný projekt bytového domu vo Vrútkach, na ulici Jána Kali

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Na predaj novostavba holodom, Dražkovce

Reality Martin

Rodinný dom | 1,000 m²

TUreality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Dražkovce. Na priestrannom poze

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

325,000 € 325 €/m²

Farma na bývanie aj podnikanie: budovy + pozemky 6 017 m², Ležiachov pri Martine , Cena: 429000€

Reality Martin

Rodinný dom | Ležiachov | 200 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO FARMA? Takmer rozprávková atmosféra gazdovskej usadlosti ihneď od

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

429,000 € 2145 €/m²

Novostavba: Rodinný dom s garážou, Turčiansky Peter

Reality Martin

Rodinný dom | Bernolákova | 200 m²

Ponúkame na predaj novostavbu murovaného nízkoenergetického rodinného domu modernej architektúr

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.08.2025
Domy na predaj Martin

260,000 € 1300 €/m²

Na predaj rodinný dom, Martin - Podháj

Reality Martin

Rodinný dom | 779 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/oxVpyXZpJNs ________________________

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

395,000 € 507 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj rodinný dom, Martin

Reality Martin

Rodinný dom | 563 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/ReQe43Txkuk _____________________________________

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

349,000 € 620 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│ Štýlový 4-izbový dom (101,65 m²) v dvojdome – Martin, Priekopa

Reality Martin

Rodinný dom | 101.65 m²

Ponúkame na predaj moderný jednopodlažný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanej lokalite Rezide

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

350,000 € 3443 €/m²

FINREA│ Rodinný dom na prenájom v Martine

Reality Martin

Rodinný dom | 90 m²

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – ideálny pre služby alebo podnikanie Ponúkame na pren

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Martin

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ – DREVODOM v MARTIN - PRIEKOPA VÝRAZNE pod znaleckú cenu!

Reality Martin

Rodinný dom | Ulica J. Ursínyho | 250 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj modernú novostavbu Drevo domu v Martine - Priekope, ktorá kom

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Martin

359,990 € 1440 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Piata Avenue | na predaj rodinný dom - Lipovec

Reality Martin

Rodinný dom | Martin | 171 m²

Piata Avenue ponúka na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

319,999 € 1871 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Piata Avenue | Na predaj rodinný dom - Priekopa

Reality Martin

Rodinný dom | Priekopa | 3 m²

Piata Avenue ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Priekopa (Martin), ktorý zaujme niel

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

253,990 € 84663 €/m²

Piata Avenue | Novostavba rodinného domu - Turčiansky Peter

Reality Martin

Rodinný dom | Turčiansky Peter | 100 m²

Hľadáte dom, ktorý spája moderný dizajn, funkčnú dispozíciu a pokojné rodinné bývanie? Táto nov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

285,000 € 2850 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Piata Avenue | Rodinný dom s exkluzívnou polohou - Priekopa

Reality Martin

Rodinný dom | Priekopa | 80 m²

Piata Avenue ponúka na predaj rodinný dom v centre Priekopy, ktorá spája výbornú dostupnosť, ko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

165,000 € 2063 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Priestranný rodinný dom s garážou, zimnou záhradou a vírivkou v obľúbenej lokalite Stráne, Martin

Reality Martin

Rodinný dom | 300 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu, výbornú lokalitu a zároveň poten

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

299,900 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj Zemianskú kúriu pri Martine

Reality Martin

Rodinný dom | 810 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj Zemiansku kúriu v okrese Martin. Cena v realitnej kancelárii.

Publikované: 12.03.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

5-izbový byt so záhradou, Martin - Stráne

Reality Martin

Rodinný dom | 342 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/BM5kMsaGV_c _____________________________________

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

240 € 1 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba: rodinný dom, Košťany nad Turcom

Reality Martin

Rodinný dom | Bernolákova | 88 m²

Ponúkame na predaj novostavbu priestranného montovaného nízkoenergetického rodinného domu v o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Martin

197,000 € 2239 €/m²

Rodinný dom vo Vrútkach v pôvodnom stave - veľký potenciál ul. Matušovičovský rad

Reality Martin

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v meste Vrútky na ulici Matušo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Martin

169,000 € 845 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie