Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom blízko centra

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

596,000 € 3506 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj rodinný dom Nižná Myšľa 1212 m2, Košice - okolie

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Mäsiarska | 240 m²

Bývanie pre rodinu v rodinnom dome ktorý ponúka dostatok priestoru v interiéry - 5 izieb, veľkú

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

255,000 € 1063 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nálepkovo, Ulica Zimná, s veľkým pozemkom 7896 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rodinný dom | Zimná | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nálepkovo

125,000 € 313 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Olcnava - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Olcnava

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Olcnava

120,000 € 784 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rožňava, Zoltána Fábryho - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rožňava

Rodinný dom | Zoltána Fábryho | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RV-7

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rožňava

190,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Ostrov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ostrov

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ostrov

34,900 € 436 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Trakany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Trakany

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Tipcsák, kontakt: 0917 351 057, nehnuteľnosť s ID: TV-

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Trakany

57,990 € 242 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Sady nad Torysou, Byster - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: KE-7

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

207,999 € 1387 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bačka - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bačka

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bačka

31,990 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Baška

Reality Baška

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Baška

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ruskov

Reality Ruskov

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom, ktorý by bol vhodný na byvanie a pos

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Ruskov

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kráľovský Chlmec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

139,990 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Krompachy, Veterná ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krompachy

Rodinný dom | Veterná | 288 m²

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Krompachy

269,000 € 934 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tibava - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tibava

Rodinný dom | 1,063 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: SO-7

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tibava

121,999 € 115 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Borša - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borša

Rodinný dom | 220 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Borša

114,990 € 545 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Košice Juh - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

429,999 € 3583 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Trebišov, s veľkým potenciálom v tichej lokalite

Reality Trebišov

Rodinný dom | 155 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mária Harbulová, kontakt: 0902 498 388, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trebišov

138,950 € 896 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rudňany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rudňany

Rodinný dom | 215 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rudňany

155,000 € 721 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rochovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rochovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Vantruba, kontakt: 0918 628 548, nehnuteľnosť s ID: RV-7

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rochovce

30,000 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrabušice

Reality Hrabušice

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s pozemkom cca od 600 do 900 m2 v okrese Spiš

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrabušice

150,000 € 150000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie