LOYALTERS | Na predaj 1 izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím v novostavbe - Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Slnečnicová | 30.11 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj útulný 1 izbový byt v Rovinke, v novostavbe Flore

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rovinka

191,900 € 6373 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s garážou v Rovinke, pozemok 914m2

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská | 200 m²

BOSEN | Rodinný dom s garážou v Rovinke, pozemok 914m2 Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

359,900 € 1800 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderné 4 izbové rodinné domy vo výstavbe, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj v najvyhľadávanejšej lokalite Rovinka, len pár minút od Bratis

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2924 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt so záhradou a parkovacím miestom, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²

BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rovinka

280,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

REZERVOVANÉ ! NEPREHLIADNITE - PRÍJEMNÁ GARSÓNKA NA PREDAJ - ROVINKA RESIDENCE II

Reality Rovinka

Garsónka | 20.08 m²

REYERVOVANÉ ! Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

GARSÓNKA - ROVINKA - DOPYT

Reality Rovinka

Garsónka | 20 m²

Grand Real hľadá súrne na serióznu kúpu pre svojich klientov garsónku v obci Rovinka , v okrese

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Rovinka

110,000 € 5500 €/m²

Predaj - novostavba - priestranný 4i RD s terasou, balkónom a záhradou, Záhradná ul., Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 105 m²

RK LUXAR Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu - priestranný 4i rodinný dom s terasou, bal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 3410 €/m²

Atraktívny nebytový priestor (43 m²) s preskleným výkladom a vlastným parkovaním – Rovinka, Kvetná ulica

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 43.21 m²

Realitná kancelária REALITYFREE vám ponúka na predaj výborne situovaný nebytový priestor v novš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,880 € 2312 €/m²

HF&HD | PREDAJ - pozemky v obci Rovinka

Reality Rovinka

Orná pôda | 35,046 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Rovinka. ►jedná sa o predaj viacerých pozemkov o výmere

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Rovinka

10 €/m2 10 €/m2

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priemyselné pozemky Rovinka v blízkosti Jazero Košariská

Reality Rovinka

Iný stavebný pozemok | 439 m²

AZ PROPERTY * ponúka na predaj priemyselné pozemky Rovinka v blízkosti Jazero Košariská Zákla

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Rovinka

86,395 € 197 €/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj priemyselné pozemky pri Jazere Košariská v Rovinke.

Reality Rovinka

Orná pôda | Veľké Jazero Košariská | 8,688 m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj priemyselné pozemky pri Jazere Košariská v Rovinke. Rovinka,

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Rovinka

1 € 0 €/m²

Jedinečná príležitosť – zabehnutá kaviareň s vlastnou cukrárenskou výrobou v centre Rovinky

Reality Rovinka

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 360 m²

Predstavte si priestor, kde sa spája vôňa čerstvej kávy, poctivá cukrárenská výroba a príjemná

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Rovinka

43,000 € 119 €/m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izbový byt so smart technológiami - 78m2 s veľkým balkónom a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 78 m²

Na predaj ponúkame moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rovinka, kto

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Rovinka

240,000 € 3077 €/m²

Moderný 4-izbový mezonet so záhradou a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská | 91.45 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v Rovinke. Zá

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,880 € 3826 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNÝ POZEMOK V SÚKROMNEJ ULICI S ROZOSTAVANOU VILOU | ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Za hrádzou | 673.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s rozostavanou dvojpodlažnou vilou v exkluzívnej uzavret

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

1,300,000 € 1929 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ ! ORECHOVÁ, ROVINKA, 5i rodinný dom. 133m2, príjemné prostredie, pekný pozemok 333m2

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 133 m²

PARTNERS SK s. r. o. Vám ponúka NA PREDAJ priestranný a prijemný 5 izbový dom, v pokojnom prost

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,900 € 2706 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Upresniť hľadanie