Rodinný dom | Ľanová ulica | 99 m²
AR CORAZON ponúka na predaj kvalitnú novostavbu 4 izbového dvojpodlažného rodinného domu, časť
355,000 € 3586 €/m²
Rodinný dom | Riečna | 423.01 m²
Ponúkame vám stavebne a technologicky prepracovaný trojpodlažný 6-izbový rodinný dom s posilňov
799,000 € 1889 €/m²
Rodinný dom | Agátová | 90.88 m²
F010-12-EVJA Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3i byt v RD so záhradou a parkovaním
280,000 € 3081 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S
285,000 € 3563 €/m²
Rodinný dom | Platanová ulica | 126 m²
Red Knight ponúka - predaj dvoch 4 izbových rodinných dvojdomov nachádzajúcich sa v novo vybudo
319,990 € 2540 €/m²
Rodinný dom | Pšeničná ulica | 120 m²
Hľadáte dokonalú kombináciu pokojného bývania a lukratívnej investície v tesnej blízkosti Brati
319,900 € 2666 €/m²
Rodinný dom | Orechová | 165 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom (dvojdom) na Orechovej ulici v
360,000 € 2182 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 609 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 609 m2
270 €/m2 270 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 610 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 610 m2
270 €/m2 270 €/m2
Rodinný dom | 160 m²
Radový dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom v obci Rovinka ponúka príjemné bývanie neďaleko Bratis
359,000 € 1754 €/m²
Rodinný dom | Platanová | 110 m²
DISCREAT REAL vám ponúka exkluzívne na PREDAJ elegantne ZARIADENÝ 4 izbový, dvojpodlažný mezaní
341,900 € 3108 €/m²
Garáž | Kvetná | 40 m²
Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka
Cena dohodou
Rodinný dom | Železničná | 93 m²
*** Novinka! Väčší a ešte komfortnejší domov v Rovinke *** Na základe Vašich želaní a spätnej
309,000 € 3323 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 93 m²
309,000 € 3323 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 159 m²
NÁVOD NA DOBRÉ BÝVANIE: - hľadám kvalitný dom? - hľadám pokoj a súkromie? - hľadám nezahu
610,000 € 3447 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 130 m²
495,000 € 3723 €/m²
4 izbový byt | Železničná | 93 m²
309,000 € 3109 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
Loft | Slnečnicová ulica | 90 m²
OCCAM NEW HOME ponúka na predaj moderné lofty v prémiovom projekte FLORET v obľúbenej lokalite
Info v RK
Rodinný dom | Zelená | 106 m²
Santa Barbara real, Vám ponúka na predaj 4izbový rodinný dom ktorý je súčasťou dvojdomu v moder
309,900 € 2641 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob
358,000 € 2754 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²
Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v Rovinke
349,000 € 3324 €/m²
Rodinný dom | Veľké Jazero I. | 139 m²
Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v unikátne
320,000 € 2302 €/m²
Rodinný dom | nezadaná | 95.8 m²
Niwio reality ponúka na predaj projekt rodinných domov v Rovinke. 4-izbový rodinný dom je súčas
299,900 € 2713 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.