PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nadštandardný štvorizbový byt s veľkou záhradou pri hrádzi v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

4 izbový byt | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Rovinka

395,000 € 3762 €/m²

Exkluzívny 8-izbový rodinný dom s bazénom - Luxus a pohodlie v centre

Reality Rovinka

Rodinný dom | 400 m²

Máte záujem o nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne nielen komfortný domov, ale aj výbornú investičn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 1238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

....... PREDANÉ ......... Predaj 3-izbový byt s terasou v tichej časti Rovinky

Reality Rovinka

3 izbový byt | Školská | 106 m²

PREDANÉ ! Ponúkame na predaj Novostavbu tehlového 3-izbového bytu v rodinnom dome s troma by

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

VEĽKORYSÝ 5-izbový rodinný dom ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

BROKER CONSULTING a.s. ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 5-izbový rodinný dom. Tento do

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

769,000 € 2197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE - Rodinný dom so záhradou, pozemok 1104m2, Okružná ulica

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 135 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na pozemku o celkovej výmere 1104m2

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

324,900 € 2407 €/m²

BABONY TRE - Pozemok 1104m2 s rodinným domom, Okružná ulica

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,104 m²

Ponúkame na predaj pozemok so samostatne stojacim 4 izbovým rodinným domom o celkovej výmere 11

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

324,900 € 294 €/m²

Novostavba – Radový dom v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Majerská | 110 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj novostavbu: radový dom v obci Rovinka odkiaľ trvá ce

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rovinka

326,000 € 2964 €/m²

Znížená cena - Nadštandardný 8-izbový rodinný dom v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nová | 400 m²

Ponúkame Vám nadštandardný rodinný dom, ideálny pre pohodlný a luxusný život v žiadanej lokalit

Publikované: 04.08.2023 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 1375 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

3 izbový apartmán s výhľadom do vnútrobloku

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

228,507 € 3042 €/m²

Obchodný priestor 43 m2 s výkladom, novostavba s parkovaním v Rovinke

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 43 m²

Ponúkame na predaj Obchodný priestor s výkladom a vstupom priamo z ulice Kvetná v Rovinke, na p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,900 € 2323 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s veľkou terasou a parkingom

Reality Rovinka

2 izbový byt | Agátová | 95.43 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokali

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA! 2-izbový byt, balkón, garážové státie

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rovinka

234,990 € 4273 €/m²

PREDAJ – Pekná garsónka v Rovinke

Reality Rovinka

Garsónka | Rovná | 19 m²

Na predaj útulná garsónka v obci Rovinka Ponúkame na predaj modernú garsónku s rozlohou 19 m²,

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Rovinka

104,000 € 5474 €/m²

Luxusný 8-izbový rodinný dom s bazénom a dvojgarážou – 400 m² komfortu na pozemku 742 m², ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | 742 m²

TUreality ponúka na predaj priestorovo exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom v obci Rovinka, len

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 741 €/m²

Veľký 7-izbový rodinný dvojgeneračný dom s garážou, ROVINKA, 621 m²

Reality Rovinka

Rodinný dom | 321 m²

TUreality ponúka na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom so siedmymi izbami v obci Rovinka. Do

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Rovinka

489,999 € 1526 €/m²

OCCAM | exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FLORET

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová ulica | 82.09 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj exkluzívne byty vo výborne situovanom prémiovom projekte FL

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,990 € 2802 €/m²

DIRECTREAL|Investičný pozemok na výstavbu skladu a výrobu

Reality Rovinka

Iný stavebný pozemok | Železničná | 1,282 m²

Directreal Next Home - Ponúkame na predaj rovinatý, oplotený pozemok na sklad a výrobu v priem

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

300 €/m2 300 €/m2

Rodinné sídlo s hosťovským domom a bazénom pri hrádzi

Reality Rovinka

Rodinný dom | 412 m²

Jedinečné rodinné sídlo priamo pri hrádzi pozostáva z hlavného domu (o rozlohe 280 m²), hosťovs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

Cena na vyžiadanie

V PRÍPRAVE: Predaj 2i bytu v obci Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Hlavná | 40 m²

EXKLUZÍVNE V PRÍPRAVE: Predaj 2i bytu s potenciálom v obci Rovinka len na krok od Bratislavy R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rovinka

145,000 € 3625 €/m²

DIRECTREAL|Kompletne zariadený investičný 1-izbový byt v novostavbe

Reality Rovinka

1 izbový byt | Hlavná | 32 m²

Directreal Next Home - Štýlový 1-izbový byt v novostavbe v Rovinke – ideálny štartovací byt al

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rovinka

150,000 € 4688 €/m²

DIRECTREAL|4 - izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obľúbenej lokalite Rovinka. Obhliadky spustené

Reality Rovinka

Rodinný dom | Ľanová | 110 m²

Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v trojdome s dvoma gar

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

280,000 € 2545 €/m²

BOSEN | Predaj 2 izbových bytov v jedinečnom projekte Floret, Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová | 58.59 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novom projekte FLORET v obci Rovinka len pár m

Publikované: 26.11.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,000 € 3909 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23118)
Upresniť hľadanie