3 izbový byt | Chorvátsko
Na predaj krásny apartmán s rozlohou 69,96 m² na hornom poschodí menšej obytnej budovy, ktorá
245,000 € 3500 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 132 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj administratívne priestory v atraktívnej lokalite.
297,000 € 2250 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 105 m²
Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v Rovinke
349,000 € 3324 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E
344,000 € 3739 €/m²
Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²
Nové bývanie v Trenčíne. V rovnováhe s mestom, v rovnováhe s prírodou. Rezidenčný projekt Vážk
353,523 € 2543 €/m²
Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²
363,773 € 2617 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 340 m²
Nájdite svoj kúsok raja na Horehroní. Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na pre
350,000 € 1029 €/m²
2 izbový byt | Nozdrkovce | 50 m²
189,523 € 3790 €/m²
4 izbový byt | Nozdrkovce | 99 m²
297,148 € 3001 €/m²
Rodinný dom | Nozdrkovce | 139 m²
358,648 € 2580 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 45 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj podkrovný, slnečný, 1,5 izbový apartmán v turi
179,900 € 3998 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²
NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | Píniová Alej, Plavecký Štvrtok 103 m² | pozemok 290 m² | p
256,000 € 2485 €/m²
3 izbový byt | Ota Holúska | 157 m²
Sú byty. A potom je tu bývanie, ktoré sa nepodobá ničomu v okolí. https://youtube.com/shorts/
398,000 € 2535 €/m²
2 izbový byt | Nevyplnená | 81 m²
Na predaj štýlový 2-izbový apartmán priamo pri lanovke – Swissôtel Damian Jasná, Orientácia na
465,000 € 5741 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe
132,100 € 2131 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 93 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Sentian
229,000 € 2462 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 85 m²
Hľadáte miesto, kde sa spomalí čas, kde ráno nezačína notifikáciami, ale zvukom potôčika a vôň
95,000 € 1118 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 117 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka nadčasový 4 izbový rodinný dom pre tých, ktorí hľadajú k
236,500 € 2021 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 157 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka bývanie v priestrannom dome s praktickou dispozíciou a veľko
410,000 € 2611 €/m²
1 izbový byt | Jurkovičova | 41 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1 izbový byt – novostavba v projekte „Jurkovičova“
144,738 € 3530 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavov | 223 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný vila do
489,000 € 2193 €/m²
Skladový objekt | Vápenická | 1,000 m²
Aj vy hľadáte vlastné skladové či výrobné priestory a keď už niečo vhodné na trhu sa objaví ta
350 €/m2 350 €/m2
Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný bu
108,000 € 837 €/m²
4 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²
RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p
212,500 € 3036 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.