RE0005737-20-000936 (6016727) Aktualizovaný: 30. 07. 2021 1. publikácia: 30. 07. 2021

Exkluzívna novostavba Nitra - "Rezervované"

Nezadaná
Nitra • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

199 000 € 1 318 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
151 m²

Výmera pozemku celkom:
782 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj nadčasovú novostavbu vo výstavbe, je to samostatne stojaci 5-izbový + KK rodinný dom v historickej obci Beladice s veľmi zaujímavým dispozičným riešením.

Novostavba na súkromnej ulici Vám dodá pocit bezpečia pre Vás i Vašich blízkych s úžitkovou plochou 153,2 m2 a veľkým 6,3 árovým pozemkom. Je umiestnená v centre obce s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Rodinný dom dispozične pozostáva pri vstupe z predsiene s možnosťou vstavanej skrine, ktorá rozdeľuje priestor na technickú časť a dennú časť. Technická časť poskytuje parkovanie priamo v dome so samostatnou kotolňou a WC pre Vašu návštevu. Garáž je možné dokončiť ako dalšiu izbu podľa vlastných predstáv. V kotoľni je dostatok priestoru na postavenie vstavanej skrine s ďalším uložným priestorom. Denná časť zahŕňa slnkom presvetlenú priestrannú kuchyňu prepojenú s jedálňou a obývačkou. Obývačka je predpripravená na vybudovanie Vašeho rodinného krbu, ktorý Vás bude hriať počas krátkych zimných dní. Počas teplých letných dní si môžete v kruhu Vašej rodiny a priateľov užívať Vašu terasu s rozlohou 25m2 s výhľadom do záhrady. Terasa vyúsťuje vstupom cez dennú časť. Záhrada je natoľko veľkorysá, že si v nej môžete dopriať súkromný bazén, altánok alebo malé detské ihrisko. Dom má navrhnutú aj druhú terasu na poschodí 24 m2. Takýto pôžitok si môžete dopriať priamo z Vašej spálne rannou kávičkou. Rannú sprchu si užijete v prislúchajúcej kúpeľni. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve izby so spoločnou kúpeľňou. Každá izba má dostatok priestoru na vytvorenie úložného priestoru a taktiež vytvorenie interiéru podľa Vašich predstáv aj s pomocou našeho dizajnéra, ktorý vnesie teplo Vašeho domova. Chodba
1 poschodia disponuje ďalším miestom pre Váš šatník.

Konštrukcia: tehla Wienerberger 30
Stropná konštrukcia 1. NP: miako strop
Kontšrukcia 2. NP: väzníkový krov
Strecha: fatrafol
Zateplovací systém: 20 cm vrstva polystyrénu a vonkajšia omietka Baumit
Okná: Salamander trojsklo
Predpríprava na krb, alarm


Obec poskytuje 2 materské školy, základnú školu, zdravotné stredisko, lekáreň, fitnes cenrum, welness, Mc Donalds, obchody s rôznym sortimentom, služby, športové a sociálne zariadenia, strojárenská výroba, drevovýroba, autodoprava, výroba plastových okien.

Obec Beladice sa vyníma aj svojou krásnou prírodou a vidieckou turistikou. V okolí obce sú najvýznamnejšími turistickými cieľmi:
 Zámok Topoľčianky;
Hrad Hrušov;
Zubria zvernica- jedinečná zubria obora, v ktorej žije zubor európsky. Tento priestor patrí medzi chránené územia, ako chránená študijná plocha od roku 1964. Po obvode zubrej zvernice je umiestnený chodník v dĺžke: 2,5 km.
Arborétum Mlyňany, 
Kláštor Hronský Beňadik
. Najvýznamnejším cieľom z hľadiska cestovného ruchu v obce je historický kaštieľ: 
Park Hotel Tartuf Beladice - jedinečné prostredie pre oddych i prácu v historickom anglickom parku.


Poloha z pohľadu dopravného spojenia je v rámci regiónu veľmi dobrá. Od mesta Nitra je vzdialená 10 km. Najbližšia železničná zastávka je vzdialená približne 6 km a nachádza sa v obci Tesárske Mlyňany. Obec má veľmi dobré napojenie na rýchlostnú cestu R1 a cestu I. triedy E571 (Zlatomoravecká).
Banská Bystrica 100 km,
Bratislava 115 km,


Možnosť kúpy v dvoch variantoch:

HOLODOM: vnútorné stierky – vymaľované na bielo, sadrokartónové stropy, 30 cm stropná izolácia, vypínače, príprava na krb, vonkajšie oplotenie, zámková dlažba. Vonkajšie zateplenie 20 cm polystyrén, omietka Baumit. Pripojenie na všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrika, kanalizácia. Cena v tomto štádiu je: 199 000,- Eur.Za príplatok možnosť dokončenia do stavu štandard a montáže vonkajších žalúzií, alarmu, kamerového systému a prístreškov.

BC_NR01_PABA_EVČ
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha obytnej časti:
151 m²

Počet podzemných podlaží:
0

Stav nehnuteľnosti:
vo výstavbe

Forma vlastníctva:
osobné

Prevažujúca konštrukcia objektu:
tehlová

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Rok výstavby:
2020

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Spôsob kúrenia:
ústredné kúrenie

Elektrický prúd:
len 220 V

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie

Sauna:
nie

Garáž:
áno

Pitná voda:
vodovod

Odpadové vody:
verejná kanalizácia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Zákaznícka linka

člen NARKS

+421 901 714 194
Zobraziť číslo

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 292

Pribinova 25 • 81109, Bratislava - Staré Mesto (SK)
REALITY SPOLU

199 000 € 1 318 €/m2

Zákaznícka linka

člen NARKS

+421 901 714 194
Zobraziť číslo