Rodinný dom | - | 1,227 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez
150,000 € 122 €/m²
Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý
249,000 € 227 €/m²
Rodinný dom | SNP | 200 m²
V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stav
Cena dohodou
Rodinný dom | Slobody | 241 m²
Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v
99,000 € 411 €/m²
Rodinný dom | - | 486 m²
Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto
274,900 € 566 €/m²
Rodinný dom | Kiepka | 340 m²
Špeciálna Ponuka: MOŽNOSŤ VÝMENY! Ponúkame jedinečnú možnosť výmeny rodinného domu za byt v Br
254,000 € 776 €/m²
Rodinný dom | - | 868 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere
123,000 € 142 €/m²
Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²
STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto
55,000 € 379 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj
124,900 € 568 €/m²
Rodinný dom | - | 102 m²
Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Majerská cesta | 140 m²
Pripravili sme pre Vás vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v mestskej časti Majer, Ban
188,887 € 1349 €/m²
Farmárska usadlosť | - | 350 m²
Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj rozľahlý pozemok v Českom Bre
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Kopernica | 180 m²
V obci Kopernica okr. Žiar n. Hronom ponúkam na predaj gazdovský dom s väčším pozemkom 2.200 m2
109,900 € 611 €/m²
Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²
V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem
395,000 € 2182 €/m²
Rodinný dom | Kráľovce | 100 m²
NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov Ponúkame na pred
58,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | Bystrá | 115 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem
252,700 € 2197 €/m²
Rodinný dom | - | 186 m²
EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr
599,990 € 3226 €/m²
Rodinný dom | - | 134 m²
Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.
114,998 € 858 €/m²
Rodinný dom | - | 1,270 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj dva domy v jednej záhrade, každý stojí na
123,000 € 97 €/m²
Rodinný dom | Dolná Lehota | 377 m²
Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastného dotvorenia? Ponúkame ideálne miesto pre rodinu s
123,000 € 353 €/m²
Rodinný dom | Lovča | 240 m²
Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej
145,000 € 604 €/m²
Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²
Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 1,300 m²
Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k
375,000 € 288 €/m²
Rodinný dom | Brestová | 97 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta predáva krásny nízkoenergetický rodinný dom - bungalov v obci Raky
443,000 € 4567 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.