RD v Braväcove+rovinatý pozemok+krása N.Tatier (15 km od Brezna)

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zachovalý 4-izbový RD v obci Braväcovo (15 km od okres

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Braväcovo

105,000 € 1167 €/m²

Úžasný RD v Závadke nad Hronom - super rekonštrukcia

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | Kukučínova | 150 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj super rodinný dom v Závadke nad Hronom, ktorý prešiel nedávno pek

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

114,000 € 760 €/m²

Perfektný 6i RD na Starom Mazorníku v Brezne - SUPER LOKALITA

Reality Brezno

Rodinný dom | Horná | 170 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj perfektný 6-izbový rodinný dom so super dispozíciou v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Brezno

215,000 € 1265 €/m²

Luxusné apartmány+terasy+chatka+vináreň+výhľad na N.Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | Cesta osloboditeľov | 270 m²

IBA U NÁS! PRE NÁROČNÝCH! Ponúkame exkluzívne na predaj 3 luxusné apartmány v apartmánovom dome

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Brezno

670,000 € 2481 €/m²

Priestranný rodinný dom v obci Sása okres Zvolen.

Reality Sása

Rodinný dom | Nevyplnená | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spojí komfortné rodinné bývanie s Vašim biznisom? Tento priestran

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sása

209,000 € 871 €/m²

Dom v rekreačnej oblasti pri Zvolene

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 154 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť obklopenú nádhernou prírodou v lokali

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v tichej lokalite blízko centra – Rázusova ulica

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 143 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na exkluzívne

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

129,000 € 979 €/m²

Rodinný dom na predaj v blízkosti centra

Reality Lučenec

Rodinný dom | 158 m²

RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta Lučenec. Dom je

Publikované: 02.10.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

140,000 € 886 €/m²

Rodinný dom na predaj- Veľká Čalomija s plochou pozemku 2464m2

Reality Veľká Čalomija

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný dom s ga

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Čalomija

115,000 € 719 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Prízemný rodinný dom s 3 izbami | Vajanského -Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

VÝHODNÁ PONUKA!! Rodinný dom - Veľká nad Ipľom

Reality Veľká nad Ipľom

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový RODINNÝ DOM len pár kilome

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká nad Ipľom

49,990 € 555 €/m²

Na predaj: Budova na bývanie a podnikanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj budovu s potenciálom na spojenie bývania a podnikania. Priestranná st

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný dom s jedinečnou atmosférou – Halič | Lučenec

Reality Halič

Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²

POZOR TOTO NIE JE VIZUÁLIZÁCIA ANI AI ! ! ! Realitná kancelárie REMAX ponúka na predaj výnimo

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Halič

199,000 € 1932 €/m²

Rodinný dom po rekonštrukcii s potenciálom – Heľpa, okres Brezno

Reality Heľpa

Rodinný dom | Nevyplnená | 230 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Heľpa, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a zároveň

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

145,900 € 634 €/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ domu v centre obce Dobrá Niva

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj gazdovský dom v centre obce. Dom s pôvodným šarmom a a

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

68,000 € 309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj historická nehnuteľnosť s veľkým potenciálom – Hodruša-Hámre, okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nevyplnená | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť v obci Hodruša-Hámre, le

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 148 €/m²

PREDANÝ Na predaj dom v obci Šiatorská Bukovinka okr. Lučenec

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb.podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 225 €/m²

Rodinný dom s krásnym rovinatým dvorom v Čiernom Balogu – Komov.

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej obci Čierny Balog, okres

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

RD na pozemku 243 m2, Hrušov okres Veľký Krtíš

Reality Hrušov

Rodinný dom | Nevyplnená | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v malebnej podh

Publikované: 24.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrušov

53,000 € 265 €/m²

NA PREDAJ 3 rodinné domy v Hornej Lehote

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Nevyplnená | 350 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj jedinečný súbor troch rodinných domčekov na jednom spoločnom dvore

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

89,000 € 254 €/m²

Na predaj dom v meste Poltár s garážou a veľkým pozemkom

Reality Poltár

Rodinný dom | 9. mája | 149 m²

RK RE/MAX Vám na predaj ponúka jedinečný jednopodlažný 6 - izbový podpivničený rodinný dom, kt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,000 € 933 €/m²

Na predaj rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej lyžiarskej a turistami ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

204,900 € 1281 €/m²

✅ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Rubínová | 300 m²

Hľadáte nekompromisný rodinný dom v Banskej Bystrici. Oceníte špičkovú lokalitu a nádherný veľ

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

770,000 € 2567 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie