Viac než Dom: 105 m2 Bývania, 1500 m2 Pozemku a potenciál pre ďalšie izby

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Svätý Anton | 105 m²

novostavba | nízkoenergetický dom | tiché prostredie | priestranný pozemok Predstavujeme dom,

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

335,000 € 3190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Čerstvá rekonštrukcia: Slnečný dom s vôňou dreva v obci Hiadeľ, len na skok od Banskej Bystrice!

Reality Hiadeľ

Rodinný dom | 53 | 61 m²

Hľadáte dokonalý únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v komforte? Ponúkame Vám

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hiadeľ

129,900 € 2130 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Aktuálne zrekonštruovaný slnečný rodinný dom v obci Hiadeľ, len na skok od Banskej Bystrice!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Hiadeľ 53 | 61 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

129,900 € 2130 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom s Obchodným Priestorom a Záhradou v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská 194/19 | 156 m²

Ponúkame exkluzívnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť s dvojitým potenciálom priamo v historick

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

360,000 € 2308 €/m²

EXKLUZÍVNA FARMA NA SAMOTE – 33 000 m², NOVOSTAVBA DOMU, ABSOLÚTNE SÚKROMIE | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | 90 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj jedinečnú farmársk

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

PREDAJ-RODINNÝ DOM - USADLOSŤ S POZEMKOM 33 000 m² | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | Veľké plachtince | 90 m²

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

NA PREDAJ: Rodinný dom v kúpeľnej obci Brusno

Reality Brusno

Rodinný dom | 165 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom v tichom, zdravom prostredí a s kompletnou občianskou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brusno

175,000 € 1061 €/m²

Predaj rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite v Detve.

Reality Detva

Rodinný dom | 155 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. ponúka na pozemku o rozlohe 714m2 rodinný dom s letnou kuchynkou, g

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Detva

80,000 € 516 €/m²

Len u nás. Predaj zariadeného rodinného domu v Hronskej Dúbrave-časť Horná Dúbrava .

Reality Hronská Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj útulný a zariadený rodinný dom situovaný v pok

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Domy na predaj Hronská Dúbrava

104,500 € 1229 €/m²

Len u nás. Predaj pozemku s domom v obci Vígľaš.

Reality Vígľaš

Rodinný dom | Malinovského | 106 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – SLNEČNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM, VIGĽAŠ MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Vígľaš

59,900 € 565 €/m²

Predaj rodinného domu so zariadením - Hriňová.

Reality Hriňová

Rodinný dom | 220 m²

MM Grafic art studio s.r.o. Vám ponúka zariadený priestranný rodinný dom v Hriňovej. Rozloha po

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Hriňová

230,000 € 1136 €/m²

Na predaj chalupa - rodinný dom Dudince

Reality Súdovce

Rodinný dom | 2,758 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj rodinný do

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Súdovce

220,000 € 80 €/m²

Kováčová – luxusná rodinná vila s rozsiahlym pozemkom - 2150 m2

Reality Kováčová

Rodinný dom | Badínska | 250 m²

Ponúkame na predaj novostavbu luxusnej rezidencie v lukratívnej vilovej štvrti obce Kováčová s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Kováčová

780,000 € 3120 €/m²

Drábsko - rodinný dom s hosp. stavbami, pozemok 3367 m2 – predaj

Reality Drábsko

Rodinný dom | Drábsko | 200 m²

MAXREAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka v nádhernom prírodnom prostredí Podpoľania rodin

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Drábsko

115,000 € 575 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný rodinný dom so záhradou, pozemok 845 m2 – predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | J. Jesenského | 220 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný sedemizbový rodinný dom s veľkou záhra

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 1359 €/m²

REZERVOVANÉ - Budča – rodinný dom, hosp. budova, altánok, veľký pozemok 1024 + 891 m2

Reality Budča

Rodinný dom | Slov. národ. povstania | 210 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Budča, spolu s ho

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Budča

220,000 € 1048 €/m²

ZNÍŽENIE CENY !!! Zvolen – priestranný rodinný dom s garážou, záhradou, pozemok 863 m2

Reality Zvolen

Rodinný dom | Mládežnícka | 380 m²

ZNÍŽENIE CENY !!! Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom s dvomi samostatnými trojizbovými by

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zvolen

295,000 € 855 €/m²

Sliač – príjemný rodinný dom so záhradou, pozemok 662 m2 - predaj

Reality Sliač

Rodinný dom | Hájniky | 110 m²

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY!!! Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj prevažne zrekonš

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 18.03.2025
Domy na predaj Sliač

230,000 € 2091 €/m²

Nová Pešť – novostavba rekreačnej chaty/rodinného domu s hospodárskymi stavbami, pozemok 5051 m2 - predaj

Reality Podkriváň

Rodinný dom | Dolná Bzová | 103 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu s rozľahlým slnečným pozemkom o výmere 5051 m2, na

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Podkriváň

278,000 € 2699 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata s vlastným jazerom – okres Rimavská Sobota

Reality Gortva

Vidiecky dom | - | 248 m²

Hľadáte pokoj, súkromie a kontakt s prírodou? Ponúkame na predaj unikátnu rekreačnú chatu nachá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Gortva

265,000 € 1069 €/m²

Prenájom lukratívneho rodinného domu v blízkosti centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Môťovská | 256 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom štýlový rodinný dom v samotnom centre Zvolena, k

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Zvolen

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj RD v Ostrej Lúke pri Zvolene

Reality Ostrá Lúka

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ostrá Lúka, vzdialenej len 12 km od Zvolena. Dom sa nachá

Publikované: 14.09.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Ostrá Lúka

96,000 € 407 €/m²

Na predaj Dvojgeneračný dom Bzovík

Reality Bzovík

Rodinný dom | 200 m²

Dvojgeneračný rodinný dom ( 2 x trojizbový byt ) + zázemie pre podnikanie alebo ďalšie bývanie

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bzovík

150,000 € 750 €/m²

Na predaj rodinný dom so súkromným ubytovaním v obci Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s ubytovaním v súkromí v obci Pohorelá, okres Brezno. Rozloh

Publikované: 30.08.2022 Aktualizované: 04.03.2024
Domy na predaj Pohorelá

210,000 € 382 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie