Rodinný dom | Slnečné Stráne | 150 m²
Developerská spoločnosť PROFINEX Group, s.r.o. Vám ponúka nový a jedinečný rezidenčný projekt v
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 244 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a nadčasovo zariadený 6-izbový rodinn
499,999 € 2049 €/m²
Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²
DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,
229,000 € 1636 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu v Lukavici. Táto ponuk
299,000 € 2769 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame vám priestranný trojpodlažný rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Neh
679,000 € 2263 €/m²
Rodinný dom | 680 m²
Ponúkame Vám novostavby v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mest
250,000 € 368 €/m²
Rodinný dom | Senická cesta | 200 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Senica, ktorý sa nachádza na pozemku o
250,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 144 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbové rodinné domy (krajné s dvojgarážou), ktoré sa nachádzajú v radove
400,000 € 2778 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje
230,000 € 1643 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Ponúkame na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 475 m2 v lokalite Banská Bystrica, časť Uhl
429,000 € 1589 €/m²
Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 215 m²
Ponúkame na predaj nadštandardné 5 - izbové rodinné domy (dvojdomy), ktoré sa nachádzajú na Suc
460,000 € 2140 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Podkonice (16 km od B.Bystrice) v tich
289,000 € 1070 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Ľubietová (20 km od B.Bystrice) v tich
278,000 € 1853 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 644 m2, ktorý sa nachádza v pokojnej časti obce H
95,000 € 1683 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj starý dom, ktorý sa nachádza v obci Poniky, časť Ponická Lehôtka. Výmera poz
35,000 € 233 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav
460,000 € 1704 €/m²
Rodinný dom | - | 102 m²
Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Majerská cesta | 140 m²
Pripravili sme pre Vás vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v mestskej časti Majer, Ban
188,887 € 1349 €/m²
Rodinný dom | Brestová | 97 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta predáva krásny nízkoenergetický rodinný dom - bungalov v obci Raky
443,000 € 4567 €/m²
Rodinný dom | Paľa Bielika | 170.28 m²
Predám krásny slnečný rodinný dom v centre Banskej Bystrice vo vyhľadávanej rezidenčnej časti.
670,000 € 3935 €/m²
Rodinný dom | Horná | 170 m²
Property & Profit s. r. o. (propertyandprofit@gmail.com, tel.: +421 905 780 418) Vám exkluzívne
Cena dohodou
Rodinný dom | Majerská cesta | 156 m²
Predávame čiastočne prerobený rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Banskej B
208,000 € 1333 €/m²
Rodinný dom | Hronská | 41 m²
012-12-IRBIa Hľadáte miesto, kde sa spája blízkosť mesta s pokojom vidieka? Ponúkame Vám na pr
89,000 € 2171 €/m²
Rodinný dom | Rudlova | 0 m²
018-12-IRBIa Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestskej časti Rud
150,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.