Rodinný dom | Strieborné námestie | 140 m²
*RFReality* ponúka na predaj meštiansky dom s komerčnými priestormi v centre mesta - na Striebo
390,000 € 2786 €/m²
Rodinný dom | Kremnička | 250 m²
*RFReality* ponúka na predaj veľký, rodinný dom v dobrej, tichej lokalite - len 5 minút autom
475,000 € 1900 €/m²
Rodinný dom | Lazovná | 150 m²
+4 izbový rodinný dom +slnečná záhrada 624m2 +garáž, dielňa, altánok +tichá ulica, super susedi
390,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | Podháj | 120 m²
- kompletná a vkusná rekonštrukcia interiéru - pozemok so záhradou 500 m2, garáž - kompletná ob
490,000 € 4083 €/m²
Rodinný dom | Profesora Sáru | 143 m²
+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno
849,999 € 5944 €/m²
Rodinný dom | čerešňová 4483/70 | 210.7 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný, štýlový dvojpodlažný rodinný dom so
550,000 € 2610 €/m²
Rodinný dom | čerešňová 4987/60 | 201.1 m²
Dovoľujeme si ponúknuť na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom s dvomi bytovými jednotka
495,000 € 2461 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²
Objavte prémiové bývanie v novom projekte SLNEČNÉ STRÁNE v Banskej Bystrici! Tieto moderné rodi
Cena dohodou
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame na predaj krásny a priestranný 4 izbový rodinný dom o celkovej výmere 200 m2 v obci S
289,900 € 1450 €/m²
Rodinný dom | 1,000 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť v úplnom centre mesta Banská Bystrica o ce
Cena dohodou
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj vidieka, komfort moderného bývania a blízkosť prírody? Tento
285,000 € 1425 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 217 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Moderné bývanie vo vyhľadávanej
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
Ponúkame na predaj vysnívaný rodinný dom – miesto, kde nájdete pokoj, súkromie aj moderný komfo
295,000 € 2360 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 224 m²
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý spĺňa najvyššie nároky na komfortné a reprezent
Info v RK
Rodinný dom | Sládkovičova | 480 m²
DÍON reality ponúka na predaj jedinečnú rodinnú vilu v Banskej Bystrici na Sládkovičovej uli
590,000 € 1229 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Dom, ktorý má dušu – rodinný dom na predaj v Banskej Bystrici Hľadáte miesto, kde si vytvoríte
299,000 € 2136 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 468 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom situovaný len pár krokov od historického jadr
Info v RK
Rodinný dom | Suchý Vrch | 162.56 m²
Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný dvo
349,000 € 2147 €/m²
Rodinný dom | 224 m²
NEST realitná kancelária pripravuje na predaj jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestí
Info v RK
Rodinný dom | 126 m²
NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh
359,000 € 2849 €/m²
Rodinný dom | Kostiviarska | 155 m²
Ponúkame na predaj dva rodinné domy v Banskej Bystrici časť Kostiviarska na pozemku o vymere 91
310,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Komenského | 220 m²
Simcity Real Estate Vám ponúka na prenájom technologicky vyspelý a nadčasový 5i rodinný dom, kt
2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Paľa Bielika | 220 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Dom sa predáva v stave HOLODOMU
670,000 € 3045 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Tím VICTORY REALITY ponúka na dlhodobý prenájom kompletne vybavený rodinný dom s praktickým dis
1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.