Rodinný dom | Jelenecká | 325 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom pod Zoborom, vyniká precíznym architektonickým návrhom
Info v RK
Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²
VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma
390,000 € 2438 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 165 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s
299,000 € 1812 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov (dvojdom) – holodom na rovinatom
239,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny dvojgeneračný rodinný dom, garáž, prístrešok pre 2-autá
371,000 € 1855 €/m²
Rodinný dom | Rastislavova | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj krásny rodinný dom v obci Lužianky na Rastislavovej ulici, situova
285,000 € 1425 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej uličke. Do
469,000 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v
190,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No
79,000 € 658 €/m²
Rodinný dom | Novozámocká | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj dom s rozlohou 200m2, pozemok 1066m2 v Ivanke pri Nitre, vhodné aj
215,000 € 1075 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 190 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dvojdom 5-izbový s rozlohou 190m². Dom je samostatný, nemá
Info v RK
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny 6-izbový rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej u
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 300 m²
VitoReality ponúka na prenájom rodinnú vilu v tichom prostredí v Komjaticiach. Úžitková plocha
1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Piaristická | 280 m²
VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na
Info v RK
Rodinný dom | Malý Jatov 208 | 228 m²
!! RODINNÝ DOM DOSTUPNÝ KONCOM JANUÁRA 2027 !! Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Mol
136,000 € 596 €/m²
Rodinný dom | Školská 37 | 147 m²
🏡 EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA NEODMIETA 🏡 Hľadáte domov, ktorý si môžete zariadiť presne
200,000 € 1361 €/m²
Rodinný dom | Nižná Polianka | 294 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažný rozostavaný rodinný dom s pozemkom v obci Ni
179,900 € 612 €/m²
Rodinný dom | Čechy 116 | 110 m²
🏡 Na predaj rodinný dom v obci Čechy Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v
145,000 € 1318 €/m²
Rodinný dom | Drážovce | 1,076 m²
🏡 Pozemok s rodinným domom na zbúranie – Drážovce pri Nitre Ponúkam na predaj pozemok s rodinn
115,000 € 107 €/m²
Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²
LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133
125,000 € 845 €/m²
Rodinný dom | Hrabské | 122 m²
KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj nový v poradí 3. rodinný dom v obci Hrabské okr.
179,000 € 1467 €/m²
Rodinný dom | Kláštorná | 134 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Rodinné domy MONASTERY, Prešov - mestská časť Nižná Šebastová, ul. Kláš
450,000 € 3358 €/m²
Rodinný dom | Na Trubalovec 33 | 80 m²
KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj nehnuteľnosť (budova/prevádzka) postavenú na pozemku
129,900 € 1624 €/m²
Rodinný dom | 24 | 94 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Šarišské Čierne, ktoré je vzdialené 14
84,900 € 903 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.