Rodinný dom | SNP | 110 m²
Hľadáte pokojné bývanie v centre mesta, no zároveň s dostatkom súkromia a priestoru? Tento 3-iz
157,000 € 1427 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Viac ako REALITY s.r.o, Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný, dvojpodlažný dom po rekonštrukci
168,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Teheľňa | 260 m²
V jednej z najlukratívnejších častí kráľovského mesta Skalica – Teheľňa, v tesnej blízkosti Hot
599,000 € 2304 €/m²
Rodinný dom | - | 125 m²
Salea Váš partner v realich ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v tichej a krásnej lokalite
59,990 € 480 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný, samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom, situovaný v pokojnej
265,000 € 1626 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Predmetom dražby je rozostavaný rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky a pozemky o 760 m2.
110,700 €
Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²
Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr
186,300 € 1863 €/m²
Rodinný dom | Skala | 432 m²
ZAJO REALITY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj vilu v príjemnom prostredí pri lese, v
420,000 € 1088 €/m²
Rodinný dom | Veľké Bierovce | 80 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, príp. novú výst
99,750 € 1247 €/m²
Rodinný dom | Záhumenská | 250 m²
NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice Spol. ZAJO Reality vám vo výhrad
390,000 € 1560 €/m²
Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 173 m²
Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v centre mesta na ul
290,000 € 1676 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod
290,000 € 1208 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²
Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn. Vykurovanie domu
75,000 € 484 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 453 m²
Na predaj | Dva rodinné domy na veľkom pozemku – Pravotice, okres Bánovce nad Bebravou Ponúkam
91,000 € 201 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr
57,000 € 2036 €/m²
Rodinný dom | Horne Motešice | 140 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne rekonštruovaný rodinný dom s krásnym výhľadom v obci Mote
126,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 496 m²
IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Stará Kremnička (Žiar nad Hronom).
249,999 € 504 €/m²
Rodinný dom | Vajnory | 200 m²
Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz
549,000 € 2745 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s
289,000 € 1865 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze
95,000 € 792 €/m²
Rodinný dom | Jelenecká | 325 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom pod Zoborom, vyniká precíznym architektonickým návrhom
Info v RK
Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²
VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma
390,000 € 2438 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.