Rodinný dom | 403 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája
333,000 € 826 €/m²
Vidiecky dom | 177 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc
84,000 € 475 €/m²
Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²
Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul
80,000 € 89 €/m²
Rodinný dom | Veľký Slavkov | 592 m²
Reality ALPIA ponúka na predaj bungalov vo Veľkom Slavkove – časť Panoráma Hľadáte moderné a p
288,000 € 508 €/m²
Rodinný dom | 723 m²
Alpia Reality ponúka na predaj štýlový rodinný dom v obci Blatnica, vo vyhľadávanej lokalite pr
360,000 € 498 €/m²
Rodinný dom | 3,037 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj "Ideálny dom pre rodinu s deťmi" v obci Lazisko. Tento rodin
415,000 € 137 €/m²
Rodinný dom | 1,062 m²
Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b
17,000 € 16 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom typu bungalov, situovaný na pozemku o výmere 400 m² v po
185,000 € 463 €/m²
Rodinný dom | 637 m²
Hľadáte bývanie v najžiadanejšej časti mesta, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelári
355,000 € 557 €/m²
Rodinný dom | 2,156 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno, okr
210,000 € 97 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Ponúkame na prenájom priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v mestskej časti Martina - Tomčan
1,400 €/mesiac
Rodinný dom | 491 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oc
Cena dohodou
Rodinný dom | 494 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu polyfunkčnú budovu s veľkým potenciálom využitia, nachádz
104,000 € 211 €/m²
Rodinný dom | 1,618 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci IŽA, ktorý sa nachádza iba 8 km od okresn
Cena dohodou
Rodinný dom | 833 m²
Realitná kancelária Alpia Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Prievidzi . Dom sa n
435,000 € 522 €/m²
Rodinný dom | 436 m²
Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojho vkusu a snov? Ponúkame na predaj rodinný d
120,000 € 275 €/m²
Rodinný dom | Kpt.Nálepku | 200 m²
Reality Alpia vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Handlovej. Kvalitná
299,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 2,024 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / v
219,900 € 109 €/m²
Rodinný dom | D.Makovického | 360 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ideálny pre tých, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu
150,000 € 472 €/m²
Rodinný dom | 1,072 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom s vedľajšou budovou na veľmi pek
29,000 € 27 €/m²
Rodinný dom | 183 m²
Pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečnú príležitosť na bývanie, s prípadným spojením na podnikate
125,000 € 607 €/m²
Rodinný dom | Búč | 559 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s rekonštruovan
35,000 € 63 €/m²
Vidiecky dom | Nitrianske Rudno | 38 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatku v Nitrianskom Rudne. Chatka sa nachádza v uzavretom areáli
Cena dohodou
Rodinný dom | Tužina | 3,015 m²
Reality Alpia pripravuje na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Tužina, okres Prievidza. Zá
125,000 € 41 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.