Rodinný dom | 81 m²
Ponúkame vám na predaj vidiecky dom s veľkorysým pozemkom v pokojnej obci Cerová, ideálny pre k
Cena dohodou
Rodinný dom | Indonézia
EXKLUZÍVNA 3-SPÁLŇOVÁ VILA S BAZÉNOM – CANGGU, BALI Real -H, s.r.o. Vám prináša jedinečnú inve
255,000 € 1977 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 233 m²
Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukrat
Cena dohodou
Rodinný dom | Indonézia
INVESTIČNÝ POZEMOK S PROJEKTOM MODERNEJ VILY – CANGGU, BALI Real-H, s.r.o. Vám prináša jedineč
220,000 € 1705 €/m²
Rodinný dom | Nová osada | 120 m²
Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre
168,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Lieňová | 195 m²
🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým
316,000 € 1621 €/m²
Rodinný dom | M. Dulu | 90 m²
Ak hľadáte miesto na stretnutia pri bazéne či grilovaniu s rodinou a priateľmi , tento dom môž
370,000 € 4111 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Bodinej. Stojí na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 32
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn
193,000 € 255 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²
Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j
Info v RK
Rodinný dom | nezadaná | 160 m²
Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom v obci Nimnica, okres Púchov. Dom je situovaný mimo zast
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 126 m²
Ponúkame na predaj starší štvor-izbový rodinný dom v obci Pružina. Dom je postavený na rovinato
147,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Žilinská | 392 m²
Investičná príležitosť! Nehnuteľnosť s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodná na bývanie
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v štádiu HOLODOM v obci Papradno. Dom je dvojpodlažný, stojí na
Info v RK
Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²
Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²
Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku
179,000 € 195 €/m²
Rodinný dom | 297 m²
Ponúkame na predaj tradičný tehlový rodinný, situovaný na pozemku s rozlohou297 m2.. Táto príze
109,000 € 367 €/m²
Rodinný dom | Pribeta | 864 m²
Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po
79,900 € 104 €/m²
Rodinný dom | Chotín | 880 m²
Dom je navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a flexibilitu využitia. Na prízemí Vás privíta
154,500 € 234 €/m²
Rodinný dom | Donovaly | 178 m²
Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik
380,000 € 2556 €/m²
Rodinný dom | 1,737 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval
Cena dohodou
Rodinný dom | 589 m²
Ponúkame na prenájom priestranný dvojpodlažný rodinný dom v meste Bojnice. Dom disponuje štyrmi
Cena dohodou
Rodinný dom | 403 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája
333,000 € 826 €/m²
Vidiecky dom | 177 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc
84,000 € 475 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.