Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Spoločnosť Sonix Reality vám exkluzívne ponúka rodinný dom v pokojnej lokalite Kravany nad Duna
89,900 € 1124 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²
Hľadáte dostupnú nehnuteľnosť na víkendy, oddych alebo menší investičný projekt? Spoločnosť Son
24,900 € 383 €/m²
Rodinný dom | Thajsko
Na prenájom komplet zariadený dom s bazénom blízko letiska na Phukete. V cene: čistenie bazéna
1,275 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Česká republika | Strážný |
Voľnébývanie.sk Na predaj apartmán 3 + kk (ÚP=76 m2) s kuchynkou v cene s Mitterdorfom len za 8
230,000 € 3026 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
Na predaj kúpou voľný, veľmi kvalitne postavený bungalov vhodný svojou veľkosťou a dispozíciu p
327,500 € 2620 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný dom s garážou Dom je tiež možne prerobiť na ubytovňu. Lo
300,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v
183,000 € 407 €/m²
Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²
Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2
310,000 € 2938 €/m²
Rodinný dom | Thajsko
NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete – Whichit Dlhodobo a krátkodobo 3 – spálňová vila s 3
1,530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 200 m²
Dvojpodlažný rodinný dom v centre Záhorskej Bystrice Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom s
409,000 € 2045 €/m²
Rodinný dom | 191 m²
Domov, kam sa budete radi vracať… Bratislava – Podunajské Biskupice Ak hľadáte pokoj, pries
566,888 € 2968 €/m²
Rodinný dom | Česká republika | Karlovy Vary
Na predaj: Rodinný dom s veľkým pozemkom (1109 m²) v Česku Lokalita: Blízko kúpeľného mesta
470,000 € 324 €/m²
Vidiecky dom | Malé Dvorníky | 603 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný, slnečný pozemok 27,5 ára, na ktorom je vidiecky dom, hospod
170,000 € 282 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Realitná kancelária Vector in Sector ( vyše 30 rokov praxe v odbore predaj nehnuteľností) , Vám
160,000 € 889 €/m²
Rodinný dom | K Vinohradom | 120 m²
NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný, teh
258,988 € 2158 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného rodinného domu v malebnej obci Ža
990,000 € 2357 €/m²
Rodinný dom | Kúpeľná | 979 m²
Predaj rodinného domu – ( dom sociálnych služieb ) výborná lokalita, blízko centra a akvaparku
399,000 € 408 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 386 m²
AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom - [b]
249,900 € 647 €/m²
Rodinný dom | A. Sládkoviča | 325 m²
AKM Kapital s.r.o. realitná kancelária 0905 285 610 predáva výnimočný rodinný dom v širšom cent
480,000 € 1477 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Podkriváň (okres
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 3,825 m²
AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva jedinečný rodinný
23,700 € 6 €/m²
Rodinný dom | Dobronivská cesta | 419 m²
AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom Zvolen
249,900 € 596 €/m²
Rodinný dom | A. Sládkoviča | 1,750 m²
Luxusný rodinný dom 1750m2 Zvolen – Sliač AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exklu
593,000 € 339 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Hľadáte dom, ktorý si môžete dotvoriť presne podľa seba? V tichej lokalite obce Stará Kremnička
124,900 € 892 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.